Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Tego jeszcze nie było! nc+ ogłasza tegoroczną ofertę świąteczną w wyjątkowej formie i w wyjątkowym miejscu

W nowoczesnym gmachu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, chór wspomagany przez solistę wyśpiewuje ofertę, którą platforma nc+ przygotowała dla klientów z okazji zbliżających się świąt. W ten niecodzienny sposób dowiadujemy się o głównym beneficie nowej oferty...
O autorze
1 min czytania 2016-11-09

…czyli kanałach CANAL+ i HBO, do 6 miesięcy w prezencie od nc+ na święta. Ten niezwykły koncert prowadzony jest przez dwóch dyrygentów: Krzysztofa Stelmaszyka oraz Rafała Cieszyńskiego, aktorów znanych już z reklam platformy nc+.

Wykonania tego niecodziennego zadania podjął się szczeciński Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT – jeden z ważniejszych w Polsce dużych zespołów chóralnych, który w ciągu ponad 60 lat działalności dał tysiące koncertów, zrealizował setki międzynarodowych tournee oraz brał udział w najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce i na świecie. Chór wspomagał solista – dziewięcioletni Antek, który od 2 lat śpiewa w chórze Alla Polacca, jest również uczniem szkoły muzycznej, w której uczy się grać na wiolonczeli.

Za oprawę muzyczną spotów odpowiada Bartosz Dziedzic producent muzyczny płyt Artura Rojka, Moniki Brodki, czy zespołu Pustki, odpowiedzialny za warstwę muzyczną wielu reklam dla czołowych marek w Polsce. Reżyserem spotów jest Maciej Kowalczuk, autorem zdjęć Bartek Kaczmarek.

Do realizacji spotu wybrana została jedna z najpiękniejszych sal filharmonii szczecińskiej, złota Sala Słońce. Jej wystrój, kolor oraz ściany, pokryte nieregularnymi, trójkątnymi formami były inspiracją dla projektu ośmioramiennej gwiazdy, zaprojektowanej na potrzeby tego spotu przez znakomitego scenografa Giorgosa Stylianou. Złota gwiazda umieszczona jest nad głowami chórzystów i dodaje całości świątecznego nastroju.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Komunikacja towarzysząca kampanii koncentruje się wokół głównego benefitu oferty świątecznej. Kupując jeden z pakietów usług platformy nc+ klienci mogą otrzymać dostęp do CANAL+ oraz HBO, do 6 miesięcy w prezencie. Dodatkowo, nowi klienci będą mogli skorzystać z promocji, dzięki której za montaż i antenę satelitarną zapłacą tylko 1 zł. Na święta nc+ oferuje również w wyjątkowej cenie 59,97 zł pakiet telewizja, internet i telefon.

Za strategię komunikacji i egzekucję kampanii odpowiada zespół Marketingu nc+. Realizację kampanii przygotowała agencja 2012, we współpracy z działem kreacji nc+. Za produkcję spotów telewizyjnych odpowiada studio filmowe Dynamo, za zakup mediów dom mediowy Havas Media.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kampania startuje 8 listopada. Realizowana będzie poprzez spoty telewizyjne i radiowe, w internecie, oraz w punktach sprzedaży i w komunikacji wewnętrznej do abonentów nc+.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się