Ten Typ Mes debiutuje w Storytel

Do grona artystów, którzy w Storytel czytają ważne dla nich książki dołączył Ten Typ Mes. Raper wziął na warsztat cykl reportaży Marcina Kołodziejczyka zatytułowany „Dysforia. Przypadki mieszczan polskich”.
O autorze
1 min czytania 2019-10-25

Dysforia to kultowy tom reportaży. Piętnaście opowieści przedstawia ludzi w różnych „miejskich fazach życia”, ich emocje, problemy, rejestrowanie codzienności i odbieranie drugiego człowieka. Autorem książki wydanej w 2015 roku jest Marcin Kołodziejczyk, doskonały reporter, finalista tegorocznego konkursu Literackiej Nagrody Nike. Na platformie Storytel audiobook „Dysforia. Przypadki mieszczan polskich” czyta Ten Typ Mes.

– Uwielbiam pracę w studiu i choć płyty realizuję sam, to w przypadku audiobooka chętnie skorzystałem z uwag realizatora. „Dysforia” znalazła się w moim życiowym TOP 5 książek, którymi chciałem się podzielić ze słuchaczami i bardzo się cieszę, że udało się to dopiąć. Marcin Kołodziejczyk porusza się między różnymi środowiskami, ich językami i estetyką z gracją ninjy. Każda historia jest inna, a bohaterowie są z różnych bajek. Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś mija obojętnie prozę tego asa – mówi Ten Typ Mes.

Ten Typ Mes jest kolejnym artystą polskiej sceny muzycznej, który wcielił się w rolę lektora audiobooka, by podzielić się z fanami ważną dla siebie książką. W projekcie #ToMojaMuza klasyki literackie czytają m.in. Monika Brodka, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski czy Natalia Nykiel.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj