TERMOton oficjalnym sponsorem Magdaleny Fręch

TERMOton oficjalnym sponsorem Magdaleny Fręch
Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary, właściciel marki TERMOton, został sponsorem jednej z najlepszych polskich tenisistek – Magdaleny Fręch. Współpraca zakłada m.in. ekspozycję logotypu TERMOton na oficjalnych strojach meczowych zawodniczki podczas jej występów w rozgrywkach WTA, w tym w turniejach Wielkiego Szlema.
O autorze
1 min czytania 2024-03-19

Magdalena Fręch zajmuje obecnie 47. miejsce w rankingu WTA, a jak dotąd największy sukces osiągnęła podczas wielkoszlemowego Australian Open 2024. 26-latka zrobiła na Antypodach furorę, a jej awans do IV rundy był najlepszym osiągnięciem, wśród wszystkich reprezentantek Polski w tenisie podczas 112. edycji tego prestiżowego turnieju.

– Niezmiernie się cieszę, że uznana polska marka została moim sponsorem. Zapewni mi to stabilizację i pozwoli na skoncentrowaniu się wyłącznie na treningach i rywalizacji sportowej. Urodziłam się w Łodzi, więc dodatkowym miłym akcentem jest fakt, że firma mojego sponsora powstała, rozwija się i ma swoją siedzibę w województwie łódzkim – powiedziała Magdalena Fręch.

– Z wielką radością i dużymi nadziejami przystąpiliśmy do współpracy z Magdaleną Fręch. Szukaliśmy nowych obszarów sponsoringowych, dzięki którym świadomość marki TERMOton wzrośnie na nowych rynkach. Tenis to dyscyplina o zasięgu globalnym, dodatkowo w ostatnich latach zyskująca ogromną popularność także w Polsce. Jesteśmy przekonani, że obie strony z sukcesem wykorzystają potencjał tego partnerstwa – powiedział Andrzej Janiszewski, szef marketingu ZCB „Owczary”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do nawiązania współpracy sponsorskiej doprowadziła agencja marketingu sportowego ALEJA SPORTU założona przez Przemysława Matyjaszczyka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing