The Best Sneakers gotowy na sprzedaż zagraniczną

The Best Sneakers to sklep, który zajmuje się sprzedażą oryginalnego zarówno pod względem wzornictwa, jak i kolorystyki, obuwia. Sama nazwa sklepu sneakers odnosi się do specjalnego rodzaju butów, które cieszą się popularnością wśród młodzieży.
O autorze
1 min czytania 2015-09-21

Od samego początku, sklep projektowany był z myślą o klientach zagranicznych. Za wszystkie prace odpowiada firma i-systems.

– Z firmą i-systems spotkaliśmy się gdy wszyscy nas zawiedli. Mieliśmy ciekawe pomysły, ale żadna firma nie była w stanie sprostać naszym oczekiwaniom – twierdzi Łukasz Majgier, eCommerce Menager The Best Sneakers Polska wersja sklepu umożliwia przelogowanie się na wersję niemiecką oraz europejską. Każda z trzech wersji sklepu, została dostosowana do potrzeb lokalnego rynku, zarówno pod względem danych kontaktowych, jak i systemu płatności czy regulaminu sklepu.

Integracja z portalami aukcyjnymi

Aby ułatwić sprzedaż i zaoszczędzić czas, nowy system eCommerce został zintegrowany z najpopularniejszymi portalami aukcyjnymi (Amazon, Allegro). Przez wzgląd na sprzedaż zagraniczną wprowadzono wygodne metody płatności takie, jak: karta kredytowa, szybki przelew (PayPal, Przelewy24), tradycyjny przelew lub pobranie. Wprowadzono również płatność SOFORT Banking, szczególnie popularną w Niemczech, która bazuje na automatycznym przekierowaniu do zaszyfrowanego formularza płatności, a następnie podaniu jednorazowego kodu weryfikacyjnego. Po wykonaniu tych czynności, sprzedawca otrzymuje potwierdzenie o zleceniu przelewu i może natychmiast rozpocząć realizację zamówienia, co znacznie zaoszczędza czas.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Mobilne zakupy

Grupą odbiorczą sklepu są ludzie młodzi, dla których naturalne jest robienie zakupów na urządzeniach mobilnych. Z myślą o nich oraz światowych trendach w eCommerce, sklep jest w pełni responsywny, czyli umożliwa prawidłowe wyświetlanie strony bez względu na rodzaj urządzenia. Strona responsywna nie tylko pozwala dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów ale również obniża wydatki związane z utrzymaniem strony.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Integracja z ERP Comarch Optima

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

The Best Sneakers został zintegrowany z systemem magazynowo-księgowym Comarch Optima. Podstawowy zakres integracji to tworzenie dokumentów w systemie ERP i wysyłanie stanów magazynowych do sklepu. Integracja nastąpiła za pomocą integratora, którego zadaniem jest automatycznie zbieranie oraz rozdzielanie wybranych informacji pomiędzy system sprzedaży oraz program ERP.

Realizację można zobaczyć na stronie.

Za wszystkie prace w nowym sklepie The Best Sneakers odpowiada i-systems. Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 60-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak 8a.pl, Bielenda, BIG STAR, Butyjana, Dalia, Diamante Wear, Distance, Hendi, Interoptyk, Mamissima, Mammut, Monnari, New Balance, NICI, R-GOL, RunColors czy Sugarfree.