Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę!

„Najszczęśliwsze 5 kilometrów na świecie” wraca do Warszawy. 25 czerwca stolicę opanuje rzesza pokrytych kolorowymi barwnikami biegaczy, tłumy młodych ludzi i rozbiegane rodziny – to wszystko w ramach The Color Run by Skittles. Miasto będzie trzecim punktem na tegorocznej trasie wydarzenia.
O autorze
1 min czytania 2017-05-22

Zapisy na bieg cały czas trwają!

Po udanych edycjach The Color Run w 2015 i 2016 roku, „najszczęśliwsze 5 km na świecie” wraca do Warszawy. Stolica kraju dołącza tym samym już trzeci rok z rzędu do ponad 300 miejsc na świecie, w których organizowane jest The Color Run. W tym roku wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta m.st. Warszawy. Miasto jest też Partnerem Strategicznym biegu. 

– W naszym mieście rokrocznie odbywa się kilkaset biegów. Trudno jednak znaleźć drugi równie oryginalny, kolorowy i radosny jak ten. Bardzo się cieszę, że The Color Run po raz kolejny zagości w stolicy. Mam nadzieję, że udział w tym wydarzeniu da warszawiakom pozytywny impuls do działania na wiele kolejnych dni – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy. 

The Color Run już od pierwszej edycji zdobyło serca warszawiaków. W dwóch dotychczasowych biegach zorganizowanych w Warszawie udział wzięło około 20 tysięcy osób. Impreza zawdzięcza swoje powodzenie niezwykłym kolorowym barwnikom, którymi co kilometr obsypywani są na trasie uczestnicy ubrani w białe koszulki. Barwniki są naturalne i bezpieczne, ponieważ są zrobione na bazie skrobi kukurydzianej. Bez trudu można je zmyć wodą. Cechą, która odróżnia The Color Run od zwykłych biegów ulicznych, jest również to, że nie obowiązuje tutaj pomiar czasu, a w imprezie udział mogą wziąć całe rodziny – dla dzieci w wieku do 10 lat udział jest bezpłatny.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Każdego roku impreza ma inny motyw przewodni. Tegoroczna edycja nosi nazwę „The Color Run Dream Tour by Skittles”. Na trasie biegu, oprócz kolorowych stacji, znajdzie się też specjalna strefa z pianą. W tym roku sponsorem tytularnym jest marka kolorowych cukierków Skittles®. 

– Skittles® to marka, która kojarzy się z niezwykłymi smakami i kolorami, ale też z eksplozją radości i pozytywnym nastawieniem. Właśnie taki jest nasz bieg – nikt się tu nie ściga, a uczestnicy imprezy rywalizują jedynie o to, kto dotrze do mety bardziej pokolorowany – mówi Sandra Gruszczyńska, dyrektor biegu. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Po najszczęśliwszych 5 km na świecie, na kolorowych biegaczy czekać będzie mnóstwo rozmaitych atrakcji w specjalnej strefie Skittles®. Swoje animacje przygotowali także pozostali Partnerzy Biegu. Organizatorzy zapraszają też na festiwal z energetyczną muzyką. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Warszawa jest partnerem strategicznym The Color Run by Skittles.