TikTok otwiera przestrzeń coworkingową na plaży

W okresie wakacyjnym, od lipca do sierpnia, na campingu MoloSurf w Jastarni działać będzie specjalna strefa coworkingowa Work&Talk by TikTok. W ten sposób platforma odpowiada na silny trend workation, tworząc przestrzeń do pracy i rozwoju własnego biznesu.
O autorze
1 min czytania 2022-07-12

Jak wynika z tegorocznego globalnego raportu o pracy hybrydowej ,,Hybrid Ways of Working Global Report”, opracowanego przez Jabra, możliwość decydowania o miejscu pracy ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, satysfakcję i produktywność. Niezależność w wyborze miejsca pracy jest szczególnie ważna dla przedstawicieli pokolenia Z. Autorzy raportu stwierdzają, że 64 proc. przedstawicieli tej grupy uważa, że ich „biurem” jest laptop, zestaw słuchawkowy i dobre połączenie z Internetem.

Strefa coworkingowa TikToka, zlokalizowana na terenie kampingu MoloSurf w Jastarni, odpowiada na te potrzeby – wyposażona jest w szybką sieć wifi, wygodne biurka, przestrzeń do odbycia rozmowy czy spotkania online, a także ekrany i kody QR, które dają zastrzyk inspiracji i kierują do case studies i trendujących video na platformie TikTok. Strefa oferuje przestrzeń do pracy dla nawet 25 osób na raz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowo w strefie można spotkać się z pracownikami TikToka, porozmawiać o potencjale platformy w rozwoju biznesu i marki, a raz w tygodniu posłuchać krótkich wystąpień ekspertów, podczas których poruszą tematy takie jak kreatywność, różnorodność, brand safety. Spotkania z serii TikTok Talks będą odbywały się w każdy czwartek o godzinie 16.

Strona internetowa projektu: workandtalk.splashthat.com.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się