Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Tomasz Lis pokieruje Havas PR

Tomasz Lis objął stanowisko executive directora w agencji public relations Havas PR Warsaw i odpowiada za zarządzanie działalnością operacyjną spółki. Dotychczas pełnił funkcję account directora w agencji Partner of Promotion.
O autorze
0 min czytania 2020-09-11

Alicja Górka-Pruszczak, która od czerwca 2018 roku zajmowała objęte przez Lisa stanowisko, zrezygnowała z pełnionej funkcji. Tym samym, po 8 latach współpracy rozstała się z firmą.

Tomasz Lis posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i PR. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Wcześniej account director w Partner of Promotion, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Philipiak Milano i dyrektor Działu Brand Communications w On Board Ecco Network. Laureat i juror takich konkursów branżowych, jak Złote Spinacze czy Cannes Lions. Doradzał takim markom, firmom i instytucjom, jak Absolut Vodka, Diageo, Kompania Piwowarska, Procter&Gamble, Nestlé, Coca Cola, Oshee, Tesco, PKO Bank Polski, Ministerstwo Finansów, VF Corporation, Fox, Sharp, Sony.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj