Tomasz Trzósło i Maciej Antczak obejmują stanowiska dyrektorów w Bluerank i Full Stack Experts

Tomasz Trzósło i Maciej Antczak obejmują stanowiska dyrektorów w Bluerank i Full Stack Experts
Tomasz Trzósło oraz Maciej Antczak z Bluerank awansowali na stanowiska, kolejno: Marketing Analytics Director oraz Business Development Director. Obaj pełnią analogiczne role w siostrzanej spółce technologicznej Full Stack Experts.
O autorze
1 min czytania 2024-05-08

Maciej Antczak związany jest z Bluerank od 11 lat. Jest odpowiedzialny za realizację celów new business oraz jest kreatorem strategii sprzedaży i marketingu. Przez ponad dekadę odpowiadał osobiście za pozyskiwanie kluczowych klientów agencji, a w ostatnich latach także za budowę zespołu Business Development. Jego ośmioosobowy zespół realizuje komunikację marketingową oraz sprzedaż w obszarze usług agencyjnych, consultingu i martechu. 

– Przez ponad dekadę obserwuję rozwój rynku agencji digitalowych w Polsce i CEE. Dynamika zmian w ostatnim czasie dodatkowo przyspieszyła w wyniku m.in. coraz powszechniejszego wykorzystania AI czy zmian legislacyjnych. Dlatego intensywnie pracujemy nad dostosowaniem naszej oferty do zmieniających się potrzeb naszych klientów, zarówno w modelu consultingowym jak i wielokanałowych działań biorąc odpowiedzialność za dostarczane wyniki biznesowe – mówi Maciej Antczak

Tomasz Trzósło dołączył do Bluerank niespełna 2 lata temu, tworząc z dwuosobowego działu zespół, który jeszcze w tym roku będzie się składał z ponad 10 osób o zróżnicowanych kompetencjach. Zbudował strategię rozwoju działu Marketing Analytics, aktywnie promuje analitykę internetową poprzez liczne wystąpienia i publikacje.

Zdjęcie główne: mat. pras.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj