Tommy Hilfiger przedstawia kolekcję TommyXZendaya na jesień 2019

Marka Tommy Hilfiger ma przyjemność przedstawić pierwsze projekty z kolekcji TommyXZendaya jesień 2019. Amerykański projektant Tommy Hilfiger po raz drugi stworzył ją we współpracy z aktorką i globalną ambasadorką jego marki: Zendayą.
O autorze
1 min czytania 2019-08-30

Specjalna kolekcja jest nowoczesną wersją garderoby silnych kobiet, a każdy projekt powstał, by dodawać im jeszcze więcej pewności siebie. Fanki marki Tommy Hilfiger mogą już teraz na stronie tommy.com uzyskać przedpremierowy dostęp do części nowej kolekcji, a nawet dodać jej elementy do listy życzeń. Dostępny jest także wyjątkowy quiz, który pozwala dopasować produkty TommyXZendaya do własnego stylu.

Druga w historii marki kolekcja TommyXZendaya jest połączeniem wyjątkowego ducha lat 70. z ponadczasowym amerykańskim stylem Hilfigera. Jesienne szarości przeplatają się w niej z burgundem i metalicznymi fakturami. Klasyczne stylizacje o krawieckich krojach zaskakują, dzięki połączeniom apaszkowych nadruków z grochami. Graficzne wzory występują też w formie pepitki – na trenczu, taliowanym żakiecie i szerokich spodniach – oraz w formie motywu gwiazdozbiorów, skóry węża czy cętek śnieżnej pantery. Luksus kremowych skór, sztucznego futra i mięsistego aksamitu podkreślają metalowe srebrzyste akcenty. Od ubrań przez dodatki po bieliznę: nowa kolekcja TommyXZendaya przedstawia wyrazisty styl nowoczesnej kobiecości, który przywołuje szykownego ducha dawnej ery.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Premiera pełnej kolekcji TommyXZendaya jesień 2019 odbędzie się 8 września, podczas wyjątkowego pokazu TOMMYNOW na Nowojorskim Tygodniu Mody. Stylizacje z wybiegu będą dostępne do kupienia już podczas eventu, poprzez zintegrowany system kanałów zakupowych w ponad 70 krajach: na stronie tommy.com, w mediach społecznościowych, w wybranych sklepach Tommy Hilfiger i u wybranych partnerów hurtowych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing