Top Secret kampania WIOSNA 2017

Sezon wiosenny w Top Secret rozpoczął się już na dobre. Do sklepów, jako pierwsza trafiła linia sportowa Drywash, sukcesywnie pojawiają się nowe modele z kolekcji damskiej i męskiej.
O autorze
1 min czytania 2017-01-31

Marka zaprezentowała też zdjęcia z kampanii nowego sezonu. Wiodące  stylizacje kolekcji  w otoczeniu przyrody i architektury  słonecznej Hiszpanii fotografował  Łukasz Pukowiec.

W tym sezonie marka Top Secret  stawia  na nowoczesną kobiecość, wygodę i naturalność. Kolekcja, składa się z wielu linii, o różnym charakterze i stylu, ma różnorodne inspiracje jednak dwa wiodące hasła to paryski szyk i powietrze.

Linia paryżanka ma  bardzo kobiecy , lekki i ale   elegancki charakter. Formy ubrań są proste, nowoczesne, wykończone często wiązaniami czy wyraźnymi szerokimi falbanami, również np. przy rękawach.  W subtelnej kolorystyce dominują tu biel i pastele, mięta, różowy.

Bardziej sportowy i codzienny charakter ma kolekcja inspirowana powietrzem , gdzie rzeczy są luźniejsze, obszerne, często inspirowane strojem militarnym ( kurtki pilotki z naszywkami i nakładanymi kieszeniami, obszerne długie płaszcze)

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kolekcja Top Secret odpowiada na wszystkie potrzeby klientów, zgodnie z ich kalendarzem potrzeb, toteż projektanci, zarówno linii damskiej jak i męskiej  w dużej mierze stawiają na wygodę. Jest dużo denimu, dzianin, wygodnych płaszczy i kurtek.

Nowe fasony to rozszerzane, sukienki z obniżoną talią, tuniki w linii A, szerokie rękawy, często wykończone szerokimi falbanami. Jest wiele nowości inspirowanych ostatnimi pokazami np. łączenie  koloru niebieskiego i żółtego z elementami czerwieni, hafty, świeży deseń w prążki  w koszulach, nowy motyw kwiatowy (print podobny do haftu) czy nadruk typu herbal.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Nie brakuje też w Top Secret prostych bazowych rzeczy, inspirowany  nurtem minimalistycznym, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Stanowią one podstawę codziennych stylizacji.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W kolekcji męskiej  dominują komfortowe sylwetki o casualnym charakterze,   złożone z opranych spodni, miękkich koszul i dzianin, bluz z nadrukami, pięciokieszeniowych  spodni i t-shirtów. Pojawia się też motyw podróży z szeroką oferty denimu oraz wygodnych koszul, gdzie świeżym akcentem jest oprana, długa parka.

W męskiej kolekcji Top Secret na wiosnę znajdziemy też bardziej formalne propozycje  w nowej  odsłonie stylu smart city, idealne do pracy. 

Uzupełnieniem ubrań, zarówno kolekcji damskiej jak i męskiej są liczne akcesoria i buty.

Wiosenna kolekcja Top Secret pozwala na stworzenie różnorodnych stylizacji, potrzebnych w sytuacjach zawodowych, rodzinnych jak i w czasie wolnym.