Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Trolle atakują. O dezinformacji jako broni – WSB w Warszawie i Instytut Lema zapraszają na debatę

Dzięki internetowi dostęp do informacji jest obecnie niezwykle szybki i prosty. Chętnie udostępniamy i przesyłamy newsy swoim znajomym, często też dzielimy się pozyskaną z sieci wiedzą. W wielu sprawach zdajemy się na informacje z forów internetowych czy komentarzy w social mediach.
O autorze
1 min czytania 2020-08-20

Jaką mamy pewność, że nie padliśmy ofiarą dezinformacji, fake newsów czy tzw. trolli? O takich zagrożeniach i o tym jak się przed nimi chronić, rozmawiać będą goście debaty „Trolle atakują. O dezinformacji jako broni”, już 28 sierpnia 2020 o 18:00. Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie i Instytut Lema.

– Zbliża się rok Stanisława Lema wraz z setną rocznicą jego urodzin. To świetny czas, żeby odświeżyć dziedzictwo wybitnego polskiego futurologa, filozofa, wizjonera i pisarza. Podpisaliśmy niedawno porozumienie na linii WSB Warszawa – Instytut Lema. Początek współpracy znajdujemy w debatach. Chcemy, żeby uczelnia szybko stała się centrum dialogu różnych środowisk. Rozmawialiśmy już o hejcie, teraz rozmawiać będziemy o dezinformacji. Zawsze na tematy aktualne i ważne. Teraz na przykładzie Białorusi obserwujemy, na czym polega walka za pomocą informacji. Czy jest jakaś droga, żeby się obronić przed trollami i fake newsami? Mam nadzieje, że zaproszeni eksperci nam na to odpowiedzą – powiedział dr Maciej Kawecki, Dziekan WSB Warszawa.

Debata będzie transmitowana w social mediach organizatorów. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Polsat News – Piotr Witwicki.

W debacie wezmą udział:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Krzysztof Szubert, b. wiceminister cyfryzacji,
  • Izabela Albrycht, Prezes Instytut Kościuszki,
  • Michał Białek, członek zarządu Wykop.pl,
  • Andrzej Kozłowski, redaktor naczelny CyberDefence24.pl.