Trwa akcja „Spróbuj DobreGO!” w Żabce!

O autorze
2 min czytania 2023-08-25

Dzięki akcji Żabki „Spróbuj DobreGO!” nie trzeba się już zastanawiać, co jeść, aby było smaczne i pożywne – wystarczy odwiedzić sklep sieci. W ramach akcji klienci mogą cieszyć się gotowymi zbilansowanymi daniami na każdą okazję. W aktualnej odsłonie kolejne trzy produkty marek własnych o dobrym składzie, oznaczone notami „A” lub „B” w skali Nutri-Score, zaskoczą klientów atrakcyjną ceną. Zostały one dobrane tak, aby wpisywały się w różne style życia i preferencje żywieniowe oraz charakteryzowały się jakościowym składem – zgodnie z założeniami programu żywieniowego „Porcja DobreGO!”.

Klienci nadal mogą spróbować sałatki z tuńczykiem i makaronem orzo marki Dobra Karma oraz dwóch produktów Szamamm: idealnie doprawionego fileta z kurczaka wraz z warzywnym puree i Miski zdrowia z suszonymi pomidorami. Warto też zainstalować aplikację mobilną Żappka – dla jej użytkowników ceny produktów biorących udział w akcji zostały obniżone o ponad 25%!

Ponadto posiadacze Żappki opiekujący się swoją postacią Żabu mogą wziąć także udział w tzw. misjach – po trzykrotnym zakupie produktów uczestniczących w programie „Porcja DobreGO!” otrzymują w grze eliksir, dzięki któremu poziom najedzenia ich Żabu wzrośnie do 100%. Natomiast w sekcji rozrywka czeka na graczy minigra Łap porcję dobreGo, w ramach której co tydzień 3 najlepszych graczy otrzyma kupon na darmowe produkty biorące udział w akcji Spróbuj DobreGO!”.

Akcji towarzyszy kampania komunikacyjna, która obejmuje m.in. nośniki na tyłach autobusów i na rowerach miejskich w kilku polskich aglomeracjach. Więcej o akcji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

„Porcja DobreGO!” czyli wartościowe posiłki na każdą porę dnia od Żabki

Program „Porcja DobreGO!” ma na celu promocję dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków, które mogą być szybkim rozwiązaniem na każdą porę dnia, oferując bogatą gamę dań gotowych oraz przekąsek. Są to zarówno znane i lubiane klasyki, jak i bardziej egzotyczne smaki oraz kuchnie. Celem inicjatywy jest pokazanie, że dobre odżywianie nie musi iść w parze z czasochłonnym procesem planowania oraz przygotowywania posiłków – zmiana diety na własnych warunkach może być prosta i wygodna. Już dziś Klienci znajdą 170 produktów marek własnych z oznaczeniem Nutriscore A i B, a specjalny znak ,,Porcja DobreGO!” pojawia się na kolejnych produktach marek własnych, takich jak Szamamm, Haps, Dobra Karma czy Tomcio Paluch. Oba te oznaczenia pozwalają na dokonanie bardziej świadomych wyborów zakupowych – zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych. 

PS Żabka z nową usługą wypożyczania książek

W jednym ze swoich warszawskich sklepów Żabka wprowadziła usługę wypożyczania książek. Promocja czytelnictwa czy obejście zakazu handlu w niedzielę i święta?

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się