Trzy nowe badaczki dołączyły do IQS

W lipcu br. pion badań IQS powiększył się o trzy nowe badaczki, które zasiliły ilościowo-jakościowy zespół badawczy kierowany przez Jacka Młynarskiego. Dominika Michalak, Monika Górka-Kita oraz Katarzyna Kominek są badaczkami ilościowymi i wcześniej pracowały w Kantar Polska.
O autorze
1 min czytania 2021-07-19

Dominika Michalak posiada doświadczenie w realizacji i koordynacji badań mierzących efektywność komunikacji oraz wpływ poszczególnych kanałów komunikacji na pozycję i kondycję marki. Przez ostatnie lata pracowała dla klientów z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz beauty. W IQS zajmuje stanowisko research managera.

Monika Górka – Kita jest socjologiem z 18-doświadczeniem w branży badawczej. Do IQS dołączyła na stanowisko Research Managera. Specjalizuje się w badaniach innowacji – głównie w testach produktów, konceptów, w badaniach U&A oraz w badaniach wizerunkowych. Główny obszar działania to rynek FMCG.

Katarzyna Kominek jest socjologiem. W IQS zatrudniona została na stanowisko reasearch project managera. Kominek, w swojej dotychczasowej karierze, odpowiadała za prowadzenie projektów badawczych dla klientów z sektora energetycznego oraz branży ciepłowniczej, finansowej i ubezpieczeniowej.

– Rok 2021 to czas wielkich zmian w krajowym i globalnym biznesie, a co za tym idzie niespotykanych już dawno wyzwań. Zróżnicowane, wzajemnie uzupełniające się talenty i doświadczenia Moniki, Dominiki oraz Katarzyny pozwolą nam zbudować jakość adekwatną do wymagań przyszłości, idealnie wpisując się w dewizę think forward – powiedział Jacek Młynarski, szef zespołu badawczego, którego szeregi zasiliły badaczki.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj