Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Trzy nowe osoby w agencji altavia.kamikaze

Do zespołu agencji altavia.kamikaze dołączyły trzy nowe osoby: Dobrosława Sudnikowicz, jako graphic designer; Paulina Krawul, również jako graphic designer; oraz Ewelina Foltyńska na stanowisko junior graphic designer.
O autorze
1 min czytania 2023-08-18

Dobrosława Sudnikowicz karierę zawodową rozpoczynała w firmie Idemia, tworzącej rozwiązania IT z obszarów takich jak: weryfikacja tożsamości, płatności cyfrowe, internet rzeczy i wirtualizacja klasycznych narzędzi – pracowała w niej w latach 2017-2020. Od 2020 r. prowadzi również własną działalność, pod marką Dobra graficzka (instagram.com/dobragraficzka/), współpracując z marketerami i agencjami, w tym m.in. właśnie altavia.kamikaze. W altavia/kamikaze jako graphic designer dołączyła do zespołu pracującego dla Shell. Dobrosława Sudnikowicz jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (kierunek Grafika).

Paulina Krawul karierę w branży rozpoczynała w 2014 roku, początkowo jako freelancerka (fotografia i grafika). Później pracowała m.in. w KL Trade i Aquafilter Europe, a ostatnio w agencji Faina Lifestyle, zajmując się przygotowywaniem zarówno materiałów digital jak i do druku, a także wykonaniem zdjęć oraz montażem krótkich filmów. W altavia.kamikaze zajmować się będzie przede wszystkim przygotowywaniem kontentu dla L’Oréal Luxe. Paulina Krawul jest absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunku Wzornictwo Tekstyliów oraz podyplomowych studiów na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na kierunku Projektowanie Graficzne.

Ewelina Foltyńska również jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, którą ukończyła w 2021 roku i od tamtej pory pracowała w agencji The New Look, jako projektant graficzny. W altavia.kamikaze jej zadaniem będą prace przede wszystkim dla L’Oréal Professionnel.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj