Twórca Rośleka „śpiewająco” zaapelował do Żabki o współpracę

Twórca Rośleka „śpiewająco” zaapelował do Żabki o współpracę
Właściciel marki Rośleko próbował skontaktować się z przedstawicielami Żabki, aby jego produkty znalazły się na półkach w sklepach sieci. Po kilkukrotnym braku odpowiedzi postanowił „śpiewająco” zaapelować do firmy.
O autorze
1 min czytania 2021-03-16

Rośleko to polska marka produkująca napoje na bazie roślin. Do tej pory produkty firmy dostępne były już na półkach m.in. sieci Lidl. Idąc za ciosem, właściciel brandu zapragnął, by napoje pojawiły się także w sklepach Żabki. 

W tym celu Michał Koncewicz, twórca Rośleka, kilkukrotnie próbował skontaktować się z przedstawicielami sieci, jednak bezskutecznie. Z uwagi na brak jakiegokolwiek odzewu postanowił nagrać piosenkę, którą nazwał… „Na półce w Żabce”. 

Początkowo piosenka została opublikowana na YouTubie, gdzie przez wiele tygodni była ukryta, zaś prywatny link do niej został wysłany wyłącznie pracownikom Żabki. Ostatecznie marka Rośleko zdobyła uwagę przedstawicieli firmy i już wkrótce produkty brandu dostępne będą na półkach w sklepach sieci.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Żabka Polska i Żywiec Zdrój podjęły strategiczne partnerstwo i podpisały list intencyjny, w którym deklarują wspólne działania na rzecz zamknięcia obiegu tworzyw sztucznych. Firmy rozpoczynają test przy użyciu EKOmatów – automatów do recyklingu plastikowych butelek.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Marka Impossible Foods znana jest ze swojego wegańskiego mięsa, które do złudzenia przypomina i smakuje, jak to odzwierzęce. Teraz firma poszła o krok dalej i postanowiła odtworzyć smak mleka krowiego.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się