Uber w Łodzi i na Śląsku z nową usługą: na ulicach pojawi się UberSELECT

Firma Uber wprowadza usługę UberSELECT w miastach konurbacji śląskiej oraz w Łodzi. To oferta skierowana do osób, które poszukują podwyższonego komfortu podróży.
O autorze
1 min czytania 2018-03-06

Klienci Ubera podróżujący w konurbacji śląskiej oraz w Łodzi wybierając przejazd z UberSELECT będą mogli korzystać z lepszych samochodów, a także z usług najlepiej ocenianych kierowców. Wszystko przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Samochody, które mogą przystąpić do usługi UberSELECT, muszą spełnić określone warunki. Przejazdy mogą realizować jedynie kierowcy posiadający auta o podwyższonym standardzie i w odpowiednim wieku, gwarantując tym samym pasażerom bardziej komfortową podróż.

Przykładowe samochody, z jakich korzystają partnerzy Ubera w ramach UberSELECT to np. BMW serii 3, Volkswagen Passat, Ford Mondeo czy Toyota Prius. W ramach nowej usługi UberSELECT, użytkownicy za rozpoczęcie kursu zapłacą 7 zł i 1,7 zł za przejechany kilometr bądź 35 gr za minutę jazdy.

– W ubiegłym roku liczba przejazdów realizowanych za pomocą aplikacji Uber w Łodzi wzrosła ponad dwukrotnie, a w konurbacji Śląskiej – trzykrotnie – mówi Magdalena Szulc z Ubera – Cieszymy się z tego pozytywnego przyjęcia, z jakim spotykamy się wśród mieszkańców polskich miast. Uruchomienie usługi UberSELECT w Łodzi i konurbacji śląskiej to naturalna konsekwencja popularności i dużego zaufania, jakim darzą Ubera pasażerowie oraz kierowcy. Poszerzenie naszej oferty w Łodzi i na Śląsku to przede wszystkim dobra wiadomość dla naszych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu świadczonych usług, a także dla współpracujących z nami kierowców, którzy dzięki usłudze UberSELECT mogą liczyć na wyższe przychody – dodaje Magdalena Szulc.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Łodzianie nie tylko coraz chętniej i częściej zamawiają przejazdy w aplikacji Uber. Mają również swoje ulubione miejsca, do których jeżdżą z Uberem najchętniej. Jednym z nich jest Manufaktura, łódzkie centrum handlowe i miejsce rozrywki oraz spotkań z przyjaciółmi. To tutaj – jak wynika z opublikowanego niedawno „Raportu z tylnego siedzenia. Rok 2017 w pigułce” – łodzianie kursują najczęściej. Teraz, dzięki nowo wprowadzonej usłudze UberSELECT, mieszkańcy Łodzi będą mogli wybrać się na zakupy lub na spotkanie ze znajomymi w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Również miasta konurbacji śląskiej zajęły szczególne miejsce we wspomnianym raporcie. To właśnie tutaj najwyżej oceniani są zarówno kierowcy, jak i pasażerowie. Z „Raportu z tylnego siedzenia. Rok 2017 w pigułce” wynika również, że wszystkie drogi na Śląsku prowadzą do… ulicy Mariackiej. To właśnie tam mieszkańcy Katowic najchętniej bawią się i spotykają ze znajomymi. Od dziś, dzięki usłudze UberSELECT, będą oni mogli dotrzeć w umówione miejsce w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się