Ubisoft i Reebok ogłaszają współpracę i przedstawiają wspólną kolekcję

Ubisoft i Reebok ogłaszają współpracę, która przeniesie nas w świat niecierpliwie wyczekiwanej gry Assassin’s Creed Valhalla – kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed.
O autorze
1 min czytania 2020-10-23

W oczekiwaniu na grę fani będą mogli wczuć się w średniowiecznych wikingów i pokazać swój wojowniczy styl. W ramach współpracy powstała specjalna kolekcja, w skład której wchodzą sneakersy, odzież i akcesoria inspirowane światem wikingów.

Assassin’s Creed Valhalla przedstawia losy Eivora – lub Eivor, w zależności od wybranej opcji – bezwzględnego wikińskiego najeźdźcy wychowanego na opowieściach o bitwie i chwale. Porywający przygodami otwarty świat wciąga graczy w tajemnicze i okrutne czasy średniowiecznej Anglii. Gracze mogą wybierać spośród kilku scenariuszy rozgrywki i prowadzić najazdy, zakładać osady czy rosnąć w siłę dzięki wykonywaniu kolejnych zadań, by zapewnić sobie miejsce wśród bogów w Walhalli.

Kolekcję otwierają trzy modele butów w wyjątkowych barwach inspirowanych blaskiem zorzy polarnej:

  • Zig Kinetica: Zig Kinetica x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, inspirowane mroczną barwą nocnego nieba dalekiej Północy i rozbłyskami zorzy polarnej, hipnotyzują czarną cholewką z siateczki osadzoną na kultowej, sprężystej podeszwie z zygzakiem w barwie szmaragdowego morza. Model stanowi ukłon w stronę wikińskiego kruka Synina, reprezentującego ważną postać w mitologii nordyckiej, która pomaga głównemu bohaterowi w trakcie jego przygód.
  • Club C Revenge: proste i uniwersalne Club C Revenge x ASSASSIN’S CREED VALHALLA są wykonane z jasnego, miękkiego zamszu i podkręcone szmaragdowymi i czarnymi akcentami. Piętę zdobią skrzyżowane topory, jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli wikińskich wojowników.
  • Classic Leather Legacy: utrzymana w zimnej szarości cholewka Classic Leather Legacy x ASSASSIN’S CREED VALHALLA ze szmaragdowymi akcentami, czyli lifestyle’owy model z archiwalnym stylu, to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą wybierać między stylem minionych lat a nowoczesnością. Tłoczona grafika kruka na pięcie to ponownie ukłon w stronę tajemniczych symboli mitologii nordyckiej.

Do kolekcji wchodzą również dwie bluzy z kapturem, czapka z daszkiem i skarpetki. Każdy model z kolekcji jest ozdobiony logo ASSASSIN’S CREED VALHALLA X REEBOK, jak również grafikami kruka i toporów zaczerpniętymi z mitologii nordyckiej. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kolekcja będzie dostępna wyłącznie na www.reebok.pl od 7 listopada, a od 11 listopada także w wybranych sklepach. 

Premiera Assassin’s Creed Valhalla odbędzie się 10 listopada 2020 roku na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i Ubisoft Store na Windows PC oraz na UPLAY+, platformie cyfrowej Ubisoft, oraz na Stadia. Assassin’s Creed Valhalla na PlayStation 5 pojawi się 12 listopada 2020 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się