Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ultratriathlonista Robert Karaś został pierwszym partnerem marki CUPRA

Ultratriathlonista Robert Karaś został pierwszym polskim partnerem hiszpańskiej marki samochodów o sportowym charakterze – CUPRA.
O autorze
1 min czytania 2019-06-05

Dokonania Roberta Karasia, wymagające pasji i wytrwałości, wpisują się w wartości CUPRY, hiszpańskiej marki samochodów, która zaczęła towarzyszyć polskiemu ultratriathloniście. W lutym 2018 roku CUPRA, istniejąca wcześniej jako wersja wyposażenia sportowych wersji SEAT-ów, zadebiutowała jako samodzielna marka, skierowana do miłośników wyrafinowania i sportowych osiągów. Jej twórcy zapewniają, że CUPRA stanie się partnerem dla osób poszukujących w życiu autentycznych, silnych doświadczeń. Samochody z dynamicznym logo na masce zaprojektowane są, by towarzyszyć kierowcy w spełnianiu jego pasji.

By podkreślić nowy etap w historii marki, CUPRA zaprosiła do wspólnego projektu osoby, które pozostają wierne swoim zamiłowaniom. Pierwszy ogłoszony partner, Robert Karaś, uczynił ze swojej pasji sposób na życie, zdobywając uznanie w świecie sportu.

– Udział w każdych zawodach traktuję bardzo poważnie – opisuje swoją pracę Robert Karaś. – Gdy staję na linii startu, chcę zawalczyć o zwycięstwo. Biorę udział w Ironmanach nie tylko po to, by zdobyć tytuł czy rozgłos, ale aby znowu pokonać siebie. Wymagam wiele od siebie, ale i od mojego otoczenia. By osiągać jak najlepsze wyniki, muszę mieć przy sobie to, co jakościowe, bezkompromisowe i efektywne – dodaje Karaś.

Współpraca ultratriathlonisty Roberta Karasia z CUPRĄ rozpoczyna kampanię promocyjną wokół wprowadzenia marki na rynek Polski. Już niebawem przedstawieni zostaną kolejni Partnerzy CUPRY, którzy w swojej pracy i życiu kierują się bezkompromisową pasją, osiągając coraz większe sukcesy. Za koncepcję, koordynację i realizację działań komunikacyjnych odpowiadają: Jakub Góralczyk, PR Manager CUPRA w Polsce, oraz Matylda Żemajtis i Wojciech Wołk-Łaniewski z WALK PR.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj