UNIQUE ONE ostatnim losowaniem kończy dla GUS loterię promującą Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Główny Urząd Statystyczny, w wyniku wygranego przetargu, powierzył w kwietniu br. przeprowadzenie loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 agencji UNIQUE ONE.
O autorze
1 min czytania 2021-07-14

Loteria, której celem było promowanie samospisu internetowego, rozpoczęła się 1 kwietnia br. a zgłoszenia były przyjmowane od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r. Ostatnie losowanie nagród głównych: 16 samochodów Toyota Yaris wraz z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h odbędzie się 14 lipca br.

Aby wziąć udział w loterii, należało dokonać spisu przez Internet. Po wypełnieniu formularza spisowego, na stronie spis.gov.pl, wyrażeniu chęci wzięcia udziału w loterii, uczestnik otrzymywał unikatowy 10-znakowy, alfanumeryczny Kod Potwierdzający Dokonanie Samospisu. Kody były przesyłane chętnym do udziału w loterii mailem i udostępniane poprzez specjalną aplikację. Aby dopełnić prawidłowego zgłoszenia do loterii, należało zarejestrować kod od 22 kwietnia do 7 lipca br. na stronie loteria.spis.gov.pl.

W loterii mogła wziąć udział osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 rok życia do 31 marca 2021 roku i dokonała samospisu internetowego w Okresie Promocyjnym, a następnie w Okresie Przyjmowania Zgłoszeń zarejestrowała Zgłoszenie udziału w Loterii, za pośrednictwem strony www.

Nagrody w loterii to:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Nagroda I stopnia: w postaci karty przedpłaconej o wartości 1.000,00 zł (tysiąc złotych) brutto (480 nagród);
  • Nagroda II stopnia: w postaci karty przedpłaconej o wartości 500,00 (pięćset złotych) brutto (960 nagród);
  • Nagroda Główna w Toyota Yaris wraz z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h (16 nagród).