UNIQUE ONE prowadzi loterię dla Costa Coffee

Costa Coffee powierzyła agencji UNIQUE ONE organizację ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Loteria urodzinowa Costa Coffee”. Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
O autorze
1 min czytania 2021-05-20

Zgłoszenia do loterii będą przyjmowane do 22 czerwca 2021r. lub do wyczerpania zdrapek.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić dowolną kawę Costa Coffee w wybranych lokalizacjach i odebrać zdrapkę. W loterii biorą udział kawiarnie Costa Coffee oraz wybrane lokalizacje z Costa Express. Pod wierzchnią warstwą farby na zdrapce znajduje się informacja czy jest ona wygrana w zakresie jednego z 5000 napojów przygotowanych przez baristę, do odbioru w kawiarniach Costa Coffee. Dodatkowo rejestrując kod ze zdrapki na stronie www.loteriacosta.pl można wziąć udział w losowaniu nagród tygodniowych oraz nagrody głównej!

Nagrodami w loterii są:

  • Nagrody pod zdrapkami: 5 000 x napój przygotowany przez baristę, do odbioru od 05.05 do 06.07.2021 r. w kawiarniach Costa Coffee;
  • Nagrody tygodniowe, pieniężne: 50 x 1000 zł;
  • Nagroda główna, pieniężna: 50 000 zł.

Loteria komunikowana jest w kawiarniach Costa Coffee, w wybranych lokaliza-cjach z Costa Express, mediach digital, w tym social media. Mechanizm loterii i kreację przygotowała agencja Unique One, a za planowanie i zakup mediów od-powiada Mediacom.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj