UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki BIG ACTIVE

„Graj o podróż do krainy herbaty” – to hasło ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez agencję UNIQUE ONE dla marki BIG-ACTIVE. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
O autorze
1 min czytania 2017-09-18

Konkurs rozpoczął się 18 września i potrwa do 30 listopada 2017 roku. Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić jednorazowo herbatę Pure Ceylon Black Tea 100 % oraz dwie inne dowolne herbaty BIG-ACTIVE, opisać doznania jakie towarzyszą piciu herbaty BIG-ACTIVE, a następnie dokonać zgłoszenia wysyłając SMS pod numer 70 711, w treści wpisując: BIG-ACTIVE.numer z paragonu.opis doznań (koszt SMS’a wynosi 0,62 zł z VAT). Należy zachować paragon fiskalny. Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat. Do wygrania jest jedna z czterech wycieczek: na Sri Lankę, do Japonii, Tajlandii i Chin. Wycieczkę można zrealizować w biurze podróży Rainbow Tours S.A. Istnieje także możliwość wymiany vouchera na gotówkę.

Agencja UNIQUE ONE przygotowała koncepcję konkursu i jego mechanizm. Jest także odpowiedzialna za organizację akcji, jej obsługę, opracowanie materiałów POS, zaprojektowanie stoisk edukacyjnych do sieci sklepów Carrefour oraz zorganizowanie i nadzór nad akcjami degustacyjnymi herbat. Konkurs wspiera ogólnopolska kampania w punktach sprzedaży.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj