UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki FELIX

„Wszechkoty” – to hasło ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez agencję UNIQUE ONE dla marki PURINA FELIX®. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.
O autorze
1 min czytania 2018-01-17

Akcja promocyjna rozpoczęła się 15.01.2018 i potrwa do 31.03.2018. Celem prowadzonego konkursu jest pokazanie jakim sprytem odznaczają się koty oraz zwiększenie sprzedaży produktów należących do marki FELIX®.

Aby wziąć udział w konkursie należy jednorazowo kupić karmę lub przekąski marki PURINA FELIX® (wskazane produkty), następnie wejść na stronę www.wszechkoty.pl i zarejestrować zgłoszenie, dodając zdjęcie swojego kota z opisem jego szczególnej mocy. Należy zachować zgłoszony paragon. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.uniqueone.pl Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Organizator przewidział 11 nagród tygodniowych; wygrywa co tydzień autor zdjęcia, które zdobyło największą liczbę głosów internautów w danym tygodniu i zostało opublikowane na stronie. Laureat nagrody tygodniowej – otrzyma aparat Instax Mini 9. Na zakończenie konkursu, ze wszystkich oddanych zgłoszeń, komisja wyłoni laureata nagrody głównej – stylowego Fiata 500 Mini.

Dodatkowym wsparciem konkursu jest akcja promocyjna, w której każdy, kto zarejestruje swoje dane na stronie otrzyma koci Wszechpakiet: opakowanie karmy FELIX® Fantastic Duo z wołowiną i drobiem w galaretce, opakowanie przekąsek FELIX® Party Mix Original Mix oraz Wszechkocie DIY: zabawkę złóż to sam – dystrybutor ‘łakoci’ dla Twojego Wszechkota!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj