Upoluj książkę Bartka Majewskiego pt. „101 technik dla zarządzających” [KONKURS]

Upoluj książkę Bartka Majewskiego pt. „101 technik dla zarządzających” [KONKURS]
W swojej książce pt. „101 technik dla zarządzających” Bartek Majewski zgromadził przykłady wyzwań związanych z zarządzaniem ludźmi i tipów, które mogą zrobić to lepiej. Teraz masz szansę uzupełnić swoją biblioteczkę o ten tytuł.
O autorze
1 min czytania 2024-04-24

Uwaga! Do rozdania mamy 3 papierowe egzemplarze książki „101 technik dla zarządzających”. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które pojawi się w newsletterze Nowego Marketingu już 10 maja.

O książce

„101 technik dla zarządzających” to pierwsza książka Bartosza Majewskiego i zarazem prawdziwe kompendium wiedzy dla menadżerów. Coś dla siebie na jej kartach znajdą zarówno początkujący, jak i doświadczeni pracownicy na stanowiskach zarządzających. Publikacja sygnowana przez wydawnictwo Casbeg została podzielona na cztery części:

  • Postawy
  • Praktyki
  • Narzędzia
  • Sztuczki

W każdej z nich nie zabraknie przykładów z życia wziętych, a także komentarzy ekspertów, a przede wszystkim osób, które – tak samo jak potencjalni czytelnicy tej książki, mierzyli się z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem. Jak twierdzi sam autor, Bartosz Majewski, to „książka o zarządzaniu od praktyka dla praktyków”.

Wygraj książkę, na której stronach autor zebrał wnioski pochodzące z rozmów z ponad 3 tys. menedżerów. Ten tytuł to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chciałby się rozwijać w obszarach związanych z zarządzaniem.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

„101 technik dla zarządzających” dostępna jest do pobrania również bezpłatnie, w wersji PDF.

Zdjęcie główne: mat. pras.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS1 Światowy Dzień Książki 2024. Co czyta branża marketingowa

PS2 45 książek polecanych przez polskich startupowców (cz.3)

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się