Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Uwaga! Twój telefon może stać się bananem

2 lutego wyłączone zostaną niezarejestrowane numery na kartę, tym samym telefon z taką kartą będzie nadawał się do rozmów tak samo jak banan – przekonuje Orange. Kampanię przypominającą i zachęcającą do rejestracji kart prepaid przygotowała agencja VML Poland.
O autorze
1 min czytania 2017-01-30

Marka poprzez niesztampowe i zabawne działanie przełamuje komunikację, jaką w związku z ustawą antyterrorystyczną zakładającą obowiązkową rejestrację kart prepaid, prowadzą od kilku miesięcy operatorzy komórkowi w Polsce.

Pokazaliśmy, że nawet z ustawy nakładającej konieczność rejestracji numerów na kartę można zrobić coś ciekawego. Wszyscy operatorzy przypominali wprost o tym, że niezarejestrowane numery zostaną wyłączone, a dzięki rejestracji można otrzymać pakiety danych i darmowe minuty. Tymczasem Orange jako jedyny telekom opowiedział o tym w zabawny i intrygujący sposób. – Wojtek Żubr Boliński, copywriter w VML Poland

Poznaj nowy banan LTE 4G:

Na potrzeby akcji agencja przygotowała landing page: www.uratujtelefon.pl, na którym w prosty sposób wyjaśnia, jak i gdzie dokonać rejestracji numeru na kartę.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do kampanii zaangażowano digital influencerów, którzy w swoich materiałach wideo próbowali użyć banana do rozmowy telefonicznej:

Cyber Mariana

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Krzysztofa Gonciarza

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Arlenę Witt

Wsparciem działań była kampania display oraz bieżąca komunikacja w kanałach social media marki.