Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Vectra pomaga dzieciom i przystępuje do programu „Przyjaciel UNICEF”

1 czerwca 2022 r., czyli w Międzynarodowym Dniu Dziecka, Vectra oficjalnie otrzymała status „Przyjaciela” UNICEF Polska, co oznacza, że wspólnie z tą organizacją będzie aktywnie działać wspierając najmłodszych na całym świecie.
O autorze
1 min czytania 2022-06-01

Przystępując do programu „Przyjaciel UNICEF”, Vectra pragnie wspierać działania mające na celu ochronę, pomoc i wsparcie najmłodszych. Ten wyjątkowy program ma promować i chronić prawa dziecka oraz zapewniać fundusze na rzecz pomocy najmłodszym w najbardziej potrzebujących regionach świata. Darowizny przekazywane przez „Przyjaciół”, pozwalają UNICEF zapewnić dzieciom wszystko, co niezbędne, aby mogły się rozwijać i godnie żyć.

Wszystkie dzieci mają prawo do zabawy, rozwoju i edukacji. Jako Vectra całkowicie zgadzamy się z tą ideą UNICEF, dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć działania organizacji na rzecz najmłodszych. Wierzymy, że żadne dziecko nie powinno doświadczać wojny i z taką myślą podjęliśmy współpracę z organizacją, która pomoc humanitarną kieruje również do osób cierpiących w związku z trwającym konfliktem zbrojnym w Ukrainie wojnie, która stanowi obecnie bezpośrednie zagrożenie dla życia i dobrostanu blisko 7,5 miliona bezbronnych dzieci. Chcemy nieść realną pomoc, zarówno materialną jak i finansową, tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna – komentuje Michał Bartkowiak, prezes zarządu Vectra S.A.

Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej. Organizacja wierzy, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, płci, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa oraz zasługuje na osiągnięcie pełni swojego potencjału.

W dzisiejszych trudnych czasach, zaangażowanie biznesu w działania społeczne ma szczególną wartość. Cieszę się, że Vectra dołączyła do grona firm wrażliwych społecznie, które dostrzegają konieczność niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym, czyli dzieciom – powiedziała Renata Bem, Zastępca dyrektora generalnego UNICEF Polska.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aktualnie prawie 385 milionów dzieci żyje w skrajnym ubóstwie, a ich sytuację dodatkowo pogarszają konflikty zbrojne, kryzysy i postępujące zmiany klimatyczne. Każde dziecko ma prawo dorastać w zdrowiu, jak również mieć bezpłatny dostęp do wysokiej jakości edukacji, od wczesnego dzieciństwa aż do osiągniecia pełnoletności.

Każde, niezależnie od miejsca zamieszkania, statusu materialnego, czy pochodzenia, powinno być chronione przed przemocą, wykorzystaniem i niegodziwym traktowaniem oraz żyć i dorastać w środowisku sprzyjającym jego bezpieczeństwu i rozwojowi – a więc także wolnym od zanieczyszczeń i innych zagrożeń, z dostępem do urządzeń sanitarnych czy naturalnych źródeł wody pitnej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Więcej informacji o programie „Przyjaciel UNICEF” można znaleźć na stronie unicef.pl/biznes

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się