„Video marketing w polskich firmach” – badanie

W marketingu nie można popełnić większego błędu niż nieznajomość potrzeb swoich klientów. Im bardziej wyspecjalizowana branża, tym trudniej o solidne badania. Czasem po prostu nie pozostaje nic innego niż przeprowadzić je samemu.
O autorze
1 min czytania 2016-02-10

W lutym tego roku OFFON Agency we współpracy z Brand24, Sotrender, FreshMail, Izmałkowa Consulting, Marketer+, Onepress, oraz #e-biznes festiwal będzie prowadziła badania „Video marketing w polskich firmach”. Jest to pierwsze tego typu badania ankietowe, którym zostaną objęte małe i średnie przedsiębiorstwa (zatrudniające od 10 do 249 osób).

– Chcemy dowiedzieć się, co małe i średnie przedsiębiorstwa wiedzą o video marketingu? Czy uważają go za skuteczną formę promocji marki? Czy i jak korzystają z takich form, a jeśli nie to dlaczego? Takich informacji dotyczących sektora małych i średnich przedsiębiorstw po prostu brakuje. Wiedza w tym zakresie jest jednak kluczowa nie tylko dla pracowników agencji, ale także dla działów marketingu firm, które chcą trzymać rękę na pulsie – wyjaśnia Magdalena Daniłoś Creative Director w OFFON Agency.

W celu przeprowadzenia badania została przygotowana ankieta zawierająca około 20 pytań. Została ona zamieszczona pod linkiem.

Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 7 minut.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wyniki badania zostaną opatrzone komentarzem partnerów badania i następnie – w postaci raportu – udostępnione bezpłatnie wszystkim zainteresowanym. Ponadto partnerzy badania przygotowali dla jego uczestników zniżki na specjalistyczne usługi i publikacje.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się