Viki Gabor prezentuje najnowszy klip „Getaway”, który powstał w ramach projektu PUMA Talents

To pierwsza w tym roku odsłona PUMA Talents – inicjatywy, która ma na celu wsparcie zdolnych artystów muzycznych. Tym razem marka postawiła na Viki Gabor, zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019. Efektem współpracy z marką jest teledysk do utworu „Getaway”.
O autorze
1 min czytania 2020-04-24

Klip do nowego singla został nakręcony w lutym tego roku w słonecznym Los Angeles, a dokładnie w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi. Viki pojawia się w nim w najnowszych modelach butów PUMA Rider. Równolegle do teledysku powstał również spot reklamowy będący elementem kampanii. Materiał jest niezwykle osobisty, zawiera fragmenty archiwalne z życia Viki, niepublikowane dotąd w mediach. Kampania niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: każdy moment jest odpowiedni na realizację swoich marzeń.

– Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy wiedziałam, że będę chciała, żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykłą przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki, jak chciałam i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń! – powiedziała Viki Gabor.

Reżyserem klipu „Getaway” został Dawid Krępski, współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore. Za kamerą stanął Łukasz Dziedzic, a produkcją zajęła się Magdalena Gaca oraz Universal Music Poland. Za koncept kreatywny odpowiada agencja high&, a komunikacją PR zajmuje się agencja teal.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj