VMLY&R wśród Liderów badania ośrodka Gartner

VMLY&R znalazł się w grupie Liderów w corocznym badaniu ośrodka Gartner „Magic Quadrant for Global Marketing Agencies” już po raz piąty z rzędu.
O autorze
1 min czytania 2021-03-31

VMLY&R został doceniony za swoje mocne strony w zakresie kreatywności, brand strategy, jak i digital commerce, a także zaangażowanie w projekty związane z zarządzaniem różnorodnością w organizacji (diversity, equity and inclusion). Kreatywna siła agencji była głównym motorem jej wzrostu w 2020 roku.

Gartner definiuje „Leaders Quadrant” (Kwadrant Liderów) jako „agencje, które mają szeroki i dogłębny zakres kompetencji, zwłaszcza tych związanych z usługami strategicznymi (które obejmują umiejętności z zakresu strategii biznesowej i transformacji cyfrowej biznesu). Liderzy wdrażają kompleksowe, skuteczne rozwiązania, które wykorzystują pokaźne inwestycje w kreatywne talenty i technologie marketingowe. Inwestują własne środki na badania i rozwój, aby wyznaczyć kierunek rozwoju dla całego rynku. W rezultacie Liderzy to dostawcy usług, których warto obserwować w procesie nieustannej ewolucji i transformacji marketingu w cyfrowym świecie.

Liderzy prowadzą rentowną działalność biznesową bez względu na globalną sytuację gospodarczą. W relacjach z klientami wykraczają daleko poza kampanie marketingowe, często uczestnicząc w przetargach spoza ich głównego sektora (np. zapytania ofertowe z dziedziny doradztwa w zakresie zarządzania, kształtowania czy rozwoju produktu). Liderzy pomagają swoim klientom rozwijać platformy marketingu cyfrowego opracowane pod kątem ich wzrostu i skalowalności. Robią to, wykorzystując swoje kompetencje i fachową wiedzę z zakresu realizacji programów marketingu cyfrowego w oparciu o dane i ich analizę”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj