Vogue Polska z kolejną odsłoną akcji #zostanwdomuzvogue wspiera polskich projektantów

Wystartowała kolejna odsłona akcji #zostanwdomuzvogue, w ramach której Vogue Polska wspiera polskich projektantów.
O autorze
1 min czytania 2020-03-26

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno nie tylko na naszej psychice, ale również na światowej gospodarce. Z widmem kryzysu mierzy się między innymi branża mody.

– Każdy z nas ma w swojej szafie rzeczy ulubionych polskich projektantów. Wspierajmy ich w tej trudnej sytuacji. Odpowiedzią na potrzeby rodzimych twórców jest akcja, z którą startujemy. Do każdego zamówienia złożonego w sklepach online wybranych projektantów dołączony zostanie najnowszy numer naszego pisma – mówi redaktor naczelny „Vogue Polska” Filip Niedenthal. 

Poza tym redakcja Vogue Polska przygotowała szereg materiałów, które ukażą się w najbliższych dniach na stronie Vogue.pl, social mediach i u zaprzyjaźnionych influencerów i liderów opinii. Pełna lista projektantów i marek biorących udział w projekcie znajduje się na stronie Vogue.pl.

Wkrótce zaprezentowane zostaną dalsze kroki w ramach akcji #zostanwdomuzvogue, która wystartowała 16 marca. W ramach zachęcania czytelników do pozostania w domu wydawca magazynu przygotował ofertę wysyłki kwietniowego wydania z dostawą gratis. Od 20 marca zachęca też fanów tytułu do publikowania swoich zdjęć z magazynem, które regularnie repostuje na profilach społecznościowych Vogue Polska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj