V&P rozpoczyna współpracę z Polpharmą

Po wygranym przetargu prowadzonym przez Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A. V&P podpisała umowę o współpracy obejmującą obsługę promocyjną i marketingową kampanii digitalowych.
O autorze
1 min czytania 2022-10-06

V&P będzie miała za zadanie m.in przygotowanie strategii komunikacji, kreacje materiałów promocyjnych i reklam, w tym spotów reklamowych wykorzystywanych w Internecie, prowadzenie kampanii oraz projekty i wdrożenia wraz z optymalizacją SEO stron internetowych, czy zadania z zakresu współpracy z influencerami. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

W ramach działań digital tworzymy i realizujemy kompleksowe strategie, a prace projektowe poprzedzamy badaniami DCJ oraz szczegółową analizą przy wykorzystaniu narzędzi  Google oraz Adobe Analytics. Struktury V&P zasilają specjaliści – UX, SEO, Marketing Automation oraz WEB i BI analitycy, dzięki temu odpowiadamy na potrzeby naszych klientów kompleksowo i in-house. Nasze działania są zawsze zaplanowane tak, aby dostarczać jakościowy traffic i realizować wcześniej zaplanowane i mierzalne KPI – mówi Justyna Szymaszek – head of digital team w V&P.
Jako agencja zapewniamy naszym klientom pełną obsługę z zakresu obecności w social i paid media – od poziomu planowania i tworzenia kontentu, przez jego późniejszą dystrybucję w kanałach własnych i płatnych, po drobiazgowo raportowaną realizację. Cieszymy się na nową, długofalową współpracę z tak uznanym partnerem, jakim jest Polpharma – mówi Mateusz Cygan – business unit director w V&P.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj