V&P tworzy samodzielną komórkę video marketingu

V&P wyodrębnia w swojej strukturze zespół odpowiedzialny za video marketing – V&P Super Special. Za jego rozwój odpowiedzialny jest Maciej Markiewicz, Video Art Director.
O autorze
1 min czytania 2016-07-22

V&P Super Special gwarantuje klientowi kompleksową realizację kampanii video. Od tworzenia idei, po produkcję filmów, efekty specjalne i animacje, a także planowanie i zakup kampanii w mediach – Internecie, ale także w TV.

Dla nas i naszych klientów na końcu zawsze ważne są twarde liczby. Bo przecież nie chodzi tylko o to, żeby wyprodukować piękny film, ale także o to, żeby zobaczyło go jak najwięcej osób z naszej grupy docelowej – mówi Maciej Markiewicz.

Dlatego V&P Super Special wyróżnia się precyzyjnym dopasowaniem realizacji filmu do mediów, w których będzie dystrybuowany.

Na YouTube mamy tylko 5 sekund, żeby zachęcić widza do obejrzenia całej reklamy. Dlatego tak ważne jest zrozumienie docelowego kanału i uwzględnienie go już na samym początku tworzenia koncepcji filmu. To nasza specjalność – wyjaśnia Markiewicz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

V&P Super Special powstało na bazie dotychczasowych doświadczeń agencji w zakresie video marketingu. Agencja z sukcesami prowadziła takie działania m.in. dla PEPCO, Mlekpolu czy Porsche – film naszej produkcji był w TOP3 najchętniej oglądanych reklam na YouTube w lipcu 2015. Teraz kompetencje video w agencji skupiają się w nowej jednostce specjalnej – Super Special.

Słuchaj podcastu NowyMarketing