W dzień hulajnogi elektrycznej Bolt zaprasza do szukania Złotej Hulajki

W najbliższą sobotę 7 maja, Bolt postanowił obchodzić Dzień Hulajnogi Elektrycznej. Z tej okazji we wszystkich polskich miastach, w których dostępne są hulajnogi elektryczne Bolta, przez cały weekend będzie trwała gra polegająca na poszukiwaniu Złotej Hulajki.
O autorze
1 min czytania 2022-05-06

Hulajnogi elektryczne zyskują na popularności. W marcu 2022 Bolt odnotował ponad 500% wzrost w liczbie przejazdów, w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. W Polsce, użytkownicy wykonali w  tym czasie o 110% więcej przejazdów, pokonując tym samym o 90% więcej kilometrów, niż w marcu 2021 roku. Chcąc uczcić ten ekologiczny środek transportu, Bolt postanowił ogłosić 7 maja Dniem Hulajnogi Elektrycznej. Z tej okazji zaprasza mieszkańców ponad 30 miast, w których dostępne są hulajnogi Bolta, do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki. 

Zasady są proste: w każdym z ponad 30 miast w Polsce ukryta jest jedna Złota Hulajka. Wystarczy przejechać się nią między godziną 9.00 rano w sobotę a 23.00 w niedzielę, aby otrzymać kody na następne 100 minut na darmowe przejazdy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki i korzystaniu z pięknej pogody, przemieszczając się za pomocą tego zielonego środka transportu. Wzrost rok do roku z marca pokazuje, że Polacy coraz chętniej wybierają podróże właśnie hulajnogą elektryczną – mówi Valerii Romanow, Country Manager Bolt Rentals w Polsce.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Rosnącą popularność hulajnogi elektrycznej potwierdzają także badania. Według raportu, który Bolt przygotował we współpracy z norweskim Instytutem Ekonomiki Transportu, aż 60% badanych, po otrzymaniu zachęty w aplikacji, na krótszych przejazdach było skłonnych wybrać właśnie hulajnogę elektryczną zamiast usługi przewozu. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing