Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wakacje to nie gra w przetrwanie. Powiślańska Fundacja Społeczna rusza z kampanią wśród streamerów

Wakacje to czas na beztroską zabawę. Niestety – wiele dzieci z warszawskiego Powiśla nie ma szansy ich doświadczyć. Powiślańska Fundacja Społeczna wspierana przez Plej i inStreamly ruszyła ze zbiórką na obozy letnie dla swoich podopiecznych. Trwa kampania wśród streamerów.
O autorze
1 min czytania 2023-07-11

Powiślańska Fundacja Społeczna we współpracy z Plej oraz inStreamly zaczęła promować zbiórkę także poprzez streamerów. Do jej uruchomienia organizacje wykorzystały technologię Poll Mechanism, pozwalającą na żywo wyświetlać interaktywne komunikaty.

– Z Powiślańską Fundacją Społeczną współpracujemy już od 2017 r. i chętnie wspieramy jej podopiecznych. W przeszłości mieliśmy już podobne kampanie, np. „Mam tylko 1% szans na zostanie strażakiem”, gdzie zachęcaliśmy do przekazania 1% podatku na fundację i wskazywaliśmy, że bez pomocy dzieci z dysfunkcyjnych, marginalizowanych rodzin mogą mieć minimalne szanse na normalne życie. Tym razem spróbowaliśmy nowego kanału komunikacyjnego – Twitcha i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie streamerów i liczba wyświetleń przerosły nasze oczekiwania – mówi Damian Jemioło, PR & marketing manager w Plej.

W trakcie streamu widzom (i samemu twórcy) wyświetla się komunikat, w którym mogą głosować na postacie reprezentujące podopiecznych fundacji, a następnie otrzymują misję, np. zapewnienia śpiwora 10-letniej Ani na letni obóz. Za pomocą głosowania na czacie widzowie interaktywnie sterują historią Ani.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Społeczność streamerów kolejny raz udowodnia swoją wielką moc, chętnie dołączając do kampanii promującej zbiórkę prowadzoną przez Powiślańską Fundację Społeczną na rzecz potrzebujących dzieci. Cieszymy się, że jako inStreamly możemy aktywnie wspierać takie akcje. Tę dodatkowo wyróżnia jej interaktywny charakter, który spodobał się widowni. Animowana kreacja wyświetlana przez streamerów ma kilka różnych scenariuszy. O tym, jak potoczą się losy bohaterów – Ani, Bartusia i Zosi – decyduje widownia streamerów poprzez głosowanie na czacie. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na zaangażowanie widzów transmisji live – mówi Wiktoria Wójcik, co-founderka i CMO inStreamly.

Wszystko to ma na celu zwrócenie uwagi na problem, z jakim borykają się dzieci i zwrócenie uwagi odbiorców streamera na zbiórkę charytatywną.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ponad 640 streamerów zaangażowało się w pomoc

Kampania Powiślańskiej Fundacji Społecznej, pojawiła się w transmisjach ponad 643 streamerów i osiągnęła łącznie prawie 770 tys. wyświetleń.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Interaktywne komunikaty podczas swoich transmisji wyświetlał też m.in. 6. największy polski streamer na Twitchu – Rybson, a także inni czołowi polscy twórcy, jak Arquel, Navcia i Diables. Kampania potrwa do 23 lipca 2023 r.