Warszawskie Centrum EXPO XXI nowym członkiem SBE

Od września Warszawskie Centrum EXPO XXI zostało oficjalnie przyjęte w poczet członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Najbardziej znany obiekt eventowy stolicy reprezentuje w ramach organizacji segment lokalizacji.
O autorze
1 min czytania 2014-09-23

Warszawskie Centrum EXPO XXI, należące do Sapphire Group, to nowoczesne miejsce na mapie Warszawy, przygotowane do profesjonalnej obsługi różnego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny obiekt gości w ciągu roku ponad 200 imprez, w tym wystawy, kongresy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie Warszawskie Centrum EXPO XXI odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Centrum EXPO XXI oferuje klientom zarówno najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji, obsługę doświadczonego zespołu specjalistów, jak i szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych. Obiekt posiada ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Wszystkie pomieszczenia są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Centrum EXPO XXI zostało przyjęte do Stowarzyszenia Branży Eventowej razem z dwoma innymi partnerami – agencjami Perfectto oraz Mobilne Badania. Są to pierwsze firmy, które przystąpiły do organizacji po zaostrzeniu kryteriów przyjmowania nowych członków. Zmiana ma na celu podkreślenie wiarygodności firm członkowskich i wysokiej jakości obsługi.

„Jesteśmy dumni z faktu, że Warszawskie Centrum EXPO XXI dołączyło do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Pozytywna weryfikacja naszej kandydatury przez Komisję Stowarzyszenia jest potwierdzeniem silnej pozycji obiektu na eventowej mapie Warszawy oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Uważamy, że w obecnych czasach, kiedy praktycznie każda firma w branży eventowej przynajmniej raz zetknęła się z różnego rodzaju problemami niezależnymi od jej działań – nieuczciwą konkurencją czy trudnościami formalno-prawnymi, potrzebna jest taka konsolidacja. Szczególnie cenimy sobie możliwość wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych oraz projekty, które mamy szansę razem zrealizować.” – powiedziała Żaneta Berus, prezes zarządu EXPO XXI.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warszawskie Centrum EXPO XXI jest także członkiem innych organizacji branżowych o charakterze lokalnym i międzynarodowym  – UFI, ICCA, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Stowarzyszenia Kongresy i Konferencje oraz Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

Słuchaj podcastu NowyMarketing