Wawel Truck ponownie na MeetUp 2019 w Krakowie

Wawel Truck – czyli słodka, interaktywna ciężarówka – ponownie pojawi się na MeetUp 2019, kolejnej już edycji najpopularniejszej w kraju imprezy dla twórców i miłośników YouTube oraz aplikacji TikTok. Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.
O autorze
1 min czytania 2019-08-26

Wawel Truck to pierwsza tego typu słodka interaktywna ciężarówka, która przez rok od startu odwiedziła już ponad 50 miejscowości w całej Polsce, a wszystkim eventom z jej udziałem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego. W Wawel Trucku można odkryć nie tylko magiczny świat marki Wawel, ale także ciekawe animowane gry zręcznościowe, dowiedzieć się więcej na temat Dobrych Składników w słodyczach czy też wejść do strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. Podczas tegorocznej edycji MeetUp w Krakowie, oprócz słodkiej ciężarówki, na odwiedzających czeka też wiele innych atrakcji.

Marka Wawel zaplanowała wyjątkową strefę, w której każdy będzie miał możliwość poznać czołowych twórców sceny YouTube w Polsce: Wersow – reprezentującą drużynę karmelowych słodkości Tofflairs, Friza – który poprowadzi drużynę Żelków jak SMOK, Waksy z drużyną Krówki oraz trio WiP Bros – z teamem reprezentującym M!chałki z Wawelu. Dodatkowo czeka moc innych atrakcji, m.in. Fotobudka FREEZ ME, strefa gier RETRO, a także interaktywna mata do gier PING.

W ramach współpracy marki Wawel i MeetUp ruszy także konkurs na Instagramie Wawel, promowany dodatkowo na kanałach znanych i lubianych Influencerów tworzących drużynę Wawel Trucka. Do wygrania są wejściówki VIP na wydarzenie, dające możliwość kameralnego spotkania z ulubionymi twórcami w strefie Wawel, a także słuchawki JBL i ogromne paczki słodyczy.

MeetUp to jedyne w Polsce spotkanie z twórcami internetowymi, które odbywa się na tak dużą skalę. Organizatorami imprezy są agencja influencer marketingu GetHero oraz Urząd Miasta Krakowa.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj