Startujące w marcu i trwające do końca października działania będą się opierać na kampanii reklamowej w czasopismach o tematyce ogrodowej i wnętrzarskiej oraz na portalach branżowych, współpracy z influencerami, a także na działaniach PR w których pojawią się eksperci od ogrodnictwa i recyklingu. Podobnie jak rok i dwa lata temu, projekt koordynuje agencja Heima PR, a zarządzać nim będzie Monika Majcher. Kreacje graficzne przygotuje agencja kreatywna Flamink. Będzie również odpowiadać za działania w mediach społecznościowych.
– W tym roku do naszej komunikacji dokładamy dwa nowe i ważne elementy. Oprócz tego, że będziemy zachęcać do wyboru wysokiej jakości, funkcjonalnych i trafiających w gusta mebli i akcesoriów ogrodowych, którymi ciekawie można urządzić miejsca do relaksu, to będziemy promować też produkty z recyklingu. A ponadto, będziemy mówić o tym, jak zaplanować ogrody, tarasy i balkony tak, żeby były przyjazne naturze, zwierzętom i owadom. Pokażemy, że sporo rzeczy możemy w nich zrobić w zgodzie z filozofią DIY, czyli nie wyrzucaj, tylko przerabiaj – mówi Adam Skalski, marketing manager, East Europe & Nordics, Keter.
Zobacz również
Kampania We Care jest częścią globalnej strategii zrównoważonego rozwoju wypracowanej przez Keter Group. Zakłada ona zwiększenie udziału produktów z recyklingu z poziomu 50% w 2021 roku (na koniec 2018 roku 41 %), aż do 80% w 2028 roku. Od tego roku, w materiałach sprzedażowych marek Keter i Curver wszystkie produkty z recyklingu oznaczane będą charakterystyczną pętlą Mobiusa, ekologicznym znakiem mówiącym w jakim procencie zostały one wyprodukowane z materiałów odzyskanych.
![Robert Kozielski: Marketing jeszcze nigdy nie był tak pasjonujący i przerażający jednocześnie [WYWIAD]](https://nowymarketing.pl/wp-content/uploads/2025/06/robert-kozielski-142x0-c-default.jpg)
Robert Kozielski: Marketing jeszcze nigdy nie był tak pasjonujący i przerażający jednocześnie [WYWIAD]