Webinary – zdobądź cenione umiejętności bez wychodzenia z domu!

Webinary – zdobądź cenione umiejętności bez wychodzenia z domu!
Wraz z trwaniem pandemii i przymusowymi lockdownami odkrywamy, że coraz więcej można robić z domu – w tym nauczyć się nowego zawodu lub poszerzyć już posiadane kwalifikacje.
O autorze
2 min czytania 2021-04-09

Świetnym sposobem na to są webinary – nowoczesna forma szkoleniowa, która dzięki wykorzystaniu technologii pozwala na skuteczną naukę w dowolnym miejscu. Szeroką ofertę darmowych webinarów oferuje home.pl. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Dlaczego warto skupić się na sieci?

Sytuacja na rynku pracy wciąż daleka jest od normalnej i wiele wskazuje na to, że aby przetrwać, wielu z nas będzie musiało się przebranżowić lub przynajmniej zacząć w szerszym stopniu wykorzystywać możliwości, jakie daje internet. Posiadanie strony internetowej staje się koniecznym minimum – ograniczone są inne formy komunikacji, więc więcej czasu spędzamy w sieci i właśnie tu poszukujemy informacji oraz produktów i usług. Dla wielu podmiotów prowadzących działalność niezwiązaną z internetem obecność w sieci staje się niezbędna w kontekście pozyskiwania nowych klientów.

Przeniesienie coraz większej części aktywności do internetu tworzy również nowe miejsca pracy – rośnie zapotrzebowanie na grafików komputerowych, twórców stron internetowych, ekspertów od marketingu w sieci czy od programów partnerskich. Rośnie również liczba osób decydujących się na rozpoczęcie własnej działalności opartej na handlu w internecie. eCommerce cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przez cały czas trwania pandemii i najprawdopodobniej trend ten ugruntuje się już na stałe.

Webinary od home.pl – sposób na darmową naukę

Znalezienie wartościowego źródła informacji, dzięki któremu możliwe będzie rozpoczęcie działalności w nowej branży, nie zawsze jest łatwe. Na szczęście jeden z potentatów polskiego rynku internetowego, home.pl, przygotował specjalny projekt edukacyjny, obejmujący serię bezpłatnych webinarów, które można znaleźć pod adresem akademia.home.pl. Co je wyróżnia?

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Są darmowe – pozwala to nie tylko na zdobycie darmowej wiedzy, ale również daje Ci pewność, że nie są to materiały tylko po to, żeby „sprzedać” Ci kurs, tu celem jest faktyczne szerzenie wiedzy,
  • Prowadzą je fachowcy w swoich dziedzinach – dzięki czemu możesz uczyć się od najlepszych praktyków, którzy zajmują się danym zagadnieniem na co dzień,
  • Nowatorska formuła webinaru pozwala nie tylko słuchać odbywających się wykładów, ale również zadawać pytania i brać czynny udział w zajęciach,
  • Tematyka dopasowana do realiów rynkowych – na webinarach organizowanych przez home.pl omawiane są zagadnienia związane z działaniem na platformach eCommerce, dropshippingiem, grafiką komputerową, programami partnerskimi, tworzeniem stron internetowych i innymi tematami aktualnie znajdującymi się na topie.

Co ważne, z bogatej oferty webinarów home.pl mogą skorzystać nie tylko aktualni klienci tego serwisu, ale po prostu wszyscy, którzy interesują się sprzedażą i marketingiem w internecie, a także chcieliby nabyć nowe umiejętności. W każdym przypadku zajęcia są darmowe i można uprzednio zarezerwować swoje miejsce.

Czy warto skorzystać?

Mając na uwadze, że omówione webinary są w pełni darmowe, prowadzą je specjaliści i można nauczyć się czegoś nowego bez wychodzenia z domu, to można udzielić wyłącznie twierdzącej odpowiedzi. Listę nadchodzących webinarów można znaleźć na https://akademia.home.pl/nadchodzace-webinary/, tam też można dokonać rejestracji i zapisać się na interesujące Cię zajęcia. Nie ma limitów – ani wiekowych, ani dotyczących ilości szkoleń, z których możesz skorzystać. Wśród nadchodzących zajęć można wymienić rozpoczynające się 7 kwietnia o godzinie 10.00 zajęcia „Ratusz Beauty – skuteczne i szybkie metody na poprawę zdjęć portretowych”, związane z tworzeniem stron internetowych warsztaty „Jak stworzyć stronę WWW w godzinę?” (14.04.21 o 10.00). Tydzień później można skorzystać z webinaru poświęconego programom prowizyjnym (21.04.21 o godz. 10.00), a ostatni kwietniowy webinar zatytułowany będzie „10 skutecznych sposobów na pozyskanie klientów w Internecie” i odbędzie się 28.04.21 o godz. 10.00. Wybierz więc interesujące Cię zagadnienie i już dzisiaj zapisz się po darmową wiedzę! Być może już niedługo przyda Ci się ona w życiu zawodowym.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Publikacja powstała we współpracy z home.pl