Weronika Kmieciak nową dyrektor w poznańskim oddziale TOUCH.PR

Weronika Kmieciak z agencją związana jest od trzech miesięcy i przez ten czas zajmowała pozycję senior PR managera. Od 1 lipca br. odpowiedzialna jest za działania komunikacyjne oraz budowanie zespołu w Poznaniu.
O autorze
1 min czytania 2022-07-12

Weronika Kmieciak (Kot) posiada 8-letnie doświadczenie w branży Public Relations. Od początku lipca br. w TOUCH.PR kieruje zespołem firmy w oddziale w Poznaniu. Specjalizuje się w komunikacji CSR, korporacyjnej, lifestylowej i brand PR, a także public affairs czy media relations. Weronika, obecnie odpowiedzialna jest za obsługę projektów z branży healthcare, modowej, rowerowej, retail oraz sektora budowlanego. Ponadto rozwija w agencji działania new biznesowe.

Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując w warszawskich oddziałach międzynarodowych agencji takich jak: Hill+Knowlton Strategies oraz FleishmanHillard, gdzie podejmowała działania z szeroko pojętej komunikacji dla firm farmaceutycznych i medycznych m.in.: Teva, Gedeon Richter Polska, Merck Sanofi, Takeda, Baxter, Philips Health Care, Astra Zeneca czy Novartis. Ostatnie blisko 3 lata pracowała w Gedeon Richter Polska, gdzie realizowała projekty wizerunkowe marki. W 2019 roku kampania społeczna pt.: „W kobiecym interesie”, którą koordynowała otrzymała Brązowy Spinacz w konkursie Związku Firm Public Relations. Weronika przed dołączeniem do TOUCH.PR prowadziła działania marketingowe dla branży motoryzacyjnej oraz nieruchomościowej.

Ukończyła Uniwersytet Warszawski ze specjalizacją Public Relations i Medioznawstwo. W 2021 roku podjęła studia MBA na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

W pracy stawia na ludzi i budowanie trwałych kontaktów z otoczeniem biznesowym, jak sama podkreśla, tworzenie partnerskich relacji to klucz do sukcesu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Weronika rozbudowuje oddział w Poznaniu, który niebawem powiększy się o kolejnych konsultantów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing