Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

WhitePress przejmuje platformę GoodContent.pl

Z początkiem września WhitePress sp. z o.o. przejął GoodContent.pl – jedną z najbardziej popularnych platform do zakupów tekstów w Polsce.
O autorze
1 min czytania 2019-09-13

GoodContent.pl to pośrednicząca pomiędzy copywriterami a reklamodawcami platforma, która usprawnia zamawianie i dostarczanie niespecjalistycznych treści. W portalu zarejestrowanych jest ponad 3 500 klientów oraz 20 000 copywriterów – zarówno rozpoczynających działalność, jak i doświadczonych dziennikarzy. Zakup GoodContent.pl to naturalny krok dla WhitePress, który rozwija się w wielu kierunkach produktowych, również w pośredniczeniu dostarczania contentu.

– Do dzisiaj nasza content marketingowa oferta była skierowana do firm oczekujących specjalistycznych, eksperckich artykułów. Okazuje się jednak, że na rynku jest spory popyt również na teksty opracowywane szybko i w niskich kosztach. Zakup platformy pozwala nam na realizację potrzeb szerszej grupy odbiorców i zwiększenie wolumenu sprzedaży – komentuje Paweł Strykowski, CEO WhitePress.

Zespół WhitePress już planuje rozwój platformy: ma zamiar m.in. wzmocnić jej promocję oraz poprawić funkcjonalność. Planowane są rozwiązania oparte o dostęp poprzez API, usługi premium dla dedykowanych klientów, budowa giełdy gotowych tekstów, działania edukacyjne dla copywriterów, poprawa jakości treści oraz podwyższenie ich zarobków.

– Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę wszystkim copywriterom i klientom – to była dla mnie czysta przyjemność. Platformę pozostawiam w bardzo dobrych rękach (co było dla mnie istotne przy sprzedaży) – na pewno rozwinie się pod skrzydłami WhitePress. Najbliższy okres chcę przeznaczyć na odpoczynek, mam nadzieję, że jeszcze wrócę do branży i będę mógł rozwijać kolejne produkty – podsumowuje Bartłomiej Tokarski, dotychczasowy właściciel GoodContent.pl.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj