Wirtualny Rajd Polski w Red Bull OS-ie w Salonie

Od 19 do 24 maja każdy, kto posiada grę Dirt Rally 2.0, może wziąć udział w projekcie Red Bull OS w Salonie, czyli wirtualnej, wyścigowej rywalizacji w Rajdzie Polski. Kuba Przygoński, jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych i driftingowych, niedawno dał próbkę swoich umiejętności.
O autorze
1 min czytania 2020-05-19

Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy mieć grę Dirt Rally 2.0 i dołączyć do wydarzenia Red Bull OS w Salonie na stronie www.redbull.pl/os-w-salonie. Do 24 maja można startować i walczyć o jak najlepsze czasy na pięciu odcinkach specjalnych Rajdu Polski.

Kuba Przygoński, mistrz świata w rajdach terenowych z 2018 roku, ostatnio pokazał swoje umiejętności w symulatorze i pokonał odcinek specjalny „Jezioro Lukie” z czasem 2:50.143. Osoba, która wykręci najlepszy czas na tym odcinku, wygra zestaw gadżetów od naszego kierowcy.

– Ostatnio spędzam na symulatorze więcej czasu. W trakcie normalnego sezonu nie mam zbytnio takiej możliwości, bo często startuję i jestem w podróży. Ale teraz nadarzyła się okazja, by poświęcić temu więcej uwagi. I pojawił się pomysł, by zrobić coś ekstra dla fanów rajdów, jakoś ich zaangażować. Simracing to fajna sprawa, dobry trening uzupełniający, który pozwala ćwiczyć koncentrację i pewne partie mięśni – mówi Kuba Przygoński, czwarty kierowca ubiegłorocznego Rajdu Dakar.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma z kolei bon na zakupy w sklepie internetowym Red Bull Shop. Każdy gracz może także aplikować o bezpłatny dwupak Red Bulla, który otrzyma bezpośrednio do domu.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj