Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Wojciech Dyba awansuje w Insignii

Wojciech Dyba jako Art Director będzie odpowiedzialny za wysoką jakość wizualną pomysłów agencji Insignia. Dotychczas w Insignii zajmował stanowisko Senior Graphic Designera.
O autorze
0 min czytania 2016-07-07

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we wrocławskiej MANUS Fundation, agencji interaktywnej iCenter Polska oraz IdeaBuzz Creative Agency (Indonezja), gdzie obsługiwał wiodące firmy telekomunikacyjne XL oraz największe wydawnictwo Indonezji – Gramedia. 

W pracach inspiruje się street artem, tatuażami, graffiti, deskorolką oraz wszystkim tym, co związane jest z miastem i jego klimatem. Twierdzi, że nadrzędnym celem jego zawodowej egzystencji jest dostarczanie najlepszych projektów pod słońcem.

Pasjonuje się projektowaniem i designem. Wolny czas spędza trenując na ściankach wspinaczkowych, jeżdżąc na deskorolce oraz uczestnicząc w festiwalach filmowych.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj