Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wojciech Paczyński objął stanowisko dyrektora marketingu w Polska Press Grupie

O autorze
1 min czytania 2022-03-08

Wojciech Paczyński wcześniej związany był ze spółkami z branży przemysłowej, usługowej, logistycznej, a także technologicznej. Pełnił funkcje związane z budowaniem oraz realizacją strategii komunikacji i marketingu dla produktów i usług oferowanych na rynku polskim oraz globalnym. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z rebrandingiem Spółek, a także wdrażaniem działań uwzględniających potrzeby biznesowe organizacji. Był odpowiedzialny za komunikację w zakresie procesów transformacji cyfrowej firm.

Posiada ekspercką wiedzę oraz świadomość narzędzi komunikacji z klientami – zarówno w kanale B2C, jak i B2B. Kompetencje te łączy ze znajomością branży medialnej. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako dziennikarz. Jest autorem kilkudziesięciu reportaży i filmów dokumentalnych. Współpracował z ogólnopolskimi redakcjami programów reporterskich Telewizji Polskiej S.A.

Wojciech Paczyński ukończył studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, ze specjalizacją zarządzania komunikacją w biznesie, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest też absolwentem studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration (MBA).

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj