WPBM „Mój Dom” startuje z akcją #mieszkaniepodwynajem

Rosnąca tendencja do inwestowania w nieruchomości sprawia, że deweloperzy poszukują nowych sposobów na odpowiadanie na potrzeby klientów. WPBM „Mój Dom” S.A. rozpoczął na facebooku cykl #mieszkaniepodwynajem.
O autorze
1 min czytania 2017-09-21

Co tydzień prezentuje jedno mieszkanie ze swojej oferty, które doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny.

Dogodna lokalizacja inwestycji, zamknięta kuchnia i dobry rozkład pokoi to cechy szczególnie pożądane przy zakupie mieszkania pod wynajem. Ma być nie tylko wygodne dla przyszłych lokatorów, lecz także umożliwiać współdzielenie lokalu kilku osobom.

Deweloper zauważa, że wśród jego klientów coraz częściej zdarzają się osoby, które kupują nieruchomości z myślą o wynajmie. – Często są to osoby, które kupują więcej niż jedno mieszkanie. Decydujące jest dla nich, ile ma pokoi, czy lokalizacja jest atrakcyjna i dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Na taką ofertę zawsze znajdą chętnych – opowiada Emil Basta z biura sprzedaży wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Dla inwestorów szczególnie korzystna jest opcja wykończenia pod klucz. To znaczna oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z samodzielnym kupowaniem materiałów wykończeniowych i pracami remontowymi. Co więcej, tego typu mieszkanie można wynajmować praktycznie od zaraz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dla tych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości, deweloper przygotował na swoim facebookowym profilu cykl #mieszkaniepodwynajem. Raz w tygodniu prezentuje najkorzystniejszą ofertę, która sprawdzi się pod zakup inwestycyjny. Szczegóły dotyczące mieszkań dostępne są na stronie dewelopera oraz w biurze sprzedaży.

Słuchaj podcastu NowyMarketing