Wraca WordCamp. Największa konferencja miłośników WordPressa już 12 maja

Tegoroczny WordCamp odbędzie się w Gliwicach. Trzydniowa konferencja i największe wydarzenie przeznaczone dla miłośników WordPress odbędzie się w dniach 12-14 maja w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej.
O autorze
0 min czytania 2023-04-05

WordCamp to niekomercyjne wydarzenie kierowane do sympatyków i użytkowników WordPressa oraz jego ekosystemu. Przyciąga zarówno osoby korzystające z WordPressa zawodowo, w swoich biznesach, jak i hobbystycznie – blogerów i influencerów. Wydarzenie obecne jest w Polsce od 2010 r. i z wyjątkiem okresu pandemii odbywało się co roku.

Tegoroczna edycja WordCamp potrwa 3 dni. Uczestnicy konferencji będą mogli wybierać spośród ponad 40 prelekcji i warsztatów.

– Tu poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy kontakty biznesowe, uczymy się czegoś nowego niezależnie od tego, czy jesteśmy osobami nie technicznymi, programistami czy też geekami i wielkimi miłośnikami WordPressa – mówi Monika Swoboda, jedna z organizatorek tegorocznej konferencji.

Bilety dostępne są do zakupu na stronie gliwice.wordcamp.org/2023/kup-bilet/.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wydarzenie patronatem medialnym objęli: NowyMarketing.pl. MamStartup.pl, Media & Marketing Polska, solid.jobs oraz serwis wartoznac.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing