Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wszystkie ręce na pokład – zobaczcie co w tym roku można upolować na aukcjach WOŚP

Wszystkie ręce na pokład – zobaczcie co w tym roku można upolować na aukcjach WOŚP
Replika medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk, spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim, a może spacer po Pradze z Agnieszką Holland? Sprawdźcie, co w tym roku można upolować na aukcjach WOŚP.
O autorze
2 min czytania 2020-01-10

Już 12 stycznia br. odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, znane marki, osobistości czy też organizacje angażują się w inicjatywę, której celem jest zbiórka jak największej sumy pieniędzy na rzecz potrzebujących – w tym roku zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Na platformie Allegro, jak i w ubiegłym roku, tak i tym razem znaleźć można ciekawe aukcje realizowane w ramach tegorocznego Finału WOŚP. Przedstawiamy te najciekawsze.

#1 Replika Medalu Noblowskiego Olgi Tokarczuk

Pisarka Olga Tokarczuk, która w ubiegłym roku otrzymała prestiżową Nagrodę Nobla, postanowiła przekazać na aukcję WOŚP oficjalną, srebrną, pozłacaną replikę Medalu Noblowskiego.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

#2 Samochód-legenda z serialu Knight Rider

Na aukcję WOŚP trafił też samochód znany wszystkim z serialu Knight Rider, przywrócony do służby przez Mastercard i Braci Collins. Samochód poddawany jest renowacji i będzie gotowy do walki w słusznej sprawie po zakończeniu aukcji ;).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

#3 Spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim

A może macie ochotę na lunch z Robertem Lewandowskim? Takie spotkanie może odbyć się albo w Warszawie, albo w Monachium. 

#4 Przejażdżka odrestaurowanym 90-letnim autobusem Somua

Z okazji WOŚP teraz macie okazję przenieść się do lat 20-tych XX wieku i wybrać na niepowtarzalną wycieczkę ulicami Warszawy na pokładzie prawdziwej legendy – odrestaurowanego, 90-letniego autobusu Somua.

#5 Jeden dzień bycia Europosłem z Robertem Biedroniem

A może marzycie o karierze politycznej? Teraz możecie sprawdzić się w roli europosła, bowiem zwycięzca tej licytacji zostanie zaproszony do Brukseli i przez jeden dzień w towarzystwie Roberta Biedronia zapozna się z pracą parlamentarzystów.

#6 Weekend w mieszkaniu Wisławy Szymborskiej

Jesteście ciekawi, jak mieszkała słynna polska poetka Wisława Szymborska? Na tej aukcji możecie wygrać dwudniowy pobyt w jej mieszkaniu, a także indywidualne zwiedzanie Krakowa śladami poetki. 

#7 Zaproszenie na pokaz Saint Laurent od Anji Rubik

To prawdziwa gratka dla tych, którzy interesują się branżą modową – na aukcję WOŚP trafiło zaproszenie na pokaz Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego br. podczas paryskiego tygodnia mody. A wszystko to w towarzystwie topowej modelki Anji Rubik.

#8 Wizyta w Pradze z Agnieszką Holland

Nigdy wcześniej nie byliście w Pradze? Nic straconego – teraz możecie zwiedzić to miasto w towarzystwie reżyserki Agnieszki Holland.

#9 Dzień u Kiepskich z Andrzejem Grabowskim

Na aukcję WOŚP trafiła też niepowtarzalna okazja na spędzenie dnia na planie kultowego serialu „Świat według Kiepskich”, na który zaprasza osobiście Ferdek Kiepski, czyli Andrzej Grabowski.

#10 Warsztat z Employer Brandingu od ekspertów Allegro

A może chcecie podszkolić się nieco z zakresu employer brandingu? Teraz macie okazję wylicytować warsztaty z Mateuszem Jabłonowskim, pasjonatem zagadnień z obszarów employer brandingu, rekrutacji i candidate experience.

#11 Weekend z kultowym kamperem VW T3 Volkswagen

Szukacie pomysłów na niepowtarzalny wypad? Na tej aukcji WOŚP możecie wylicytować dwudniowy wynajem niesamowitego kampera VW T3 Volkswagen. 

#12 Spersonalizowane klapki KubotaPremium

W tym roku do wylicytowania się też jedyne w swoim rodzaju, wykonane ze skóry klapki marki Kubota z wygrawerowanym imieniem. Wow!

#13 Mecz tenisowy z sędzią Sądu Najwyższego

A może Waszym skrytym marzeniem był mecz tenisowy z sędzią Sądu Najwyższego Michałem Laskowskim? 😉 Teraz macie możliwość wylicytować rozgrywkę z sędzią Laskowskim, a tuż po niej zjeść wspólny obiad – taka okazja się już nie powtórzy!