Wypłyń na nowe wyzwania – gondolierzy przeprowadzą rekrutację do nowego obiektu marki ibis Styles

Już niebawem odbędzie się otwarcie kolejnego hotelu ibis Styles, tym razem nieopodal brzegu Wisły. W związku z tym marka postanowiła przeprowadzić niecodzienną rekrutację z udziałem gondolierów.
O autorze
1 min czytania 2018-10-25

25 października, w godzinach 14:00-20:00, w hotelu ibis budget (ul. Zagórna 1), odbędzie się niecodzienna rekrutacja do nowego obiektu marki ibis Styles Warszawa Centrum, zlokalizowanego nieopodal brzegu Wisły, którą przeprowadzą gondolierzy. Dzięki tematycznym strojom, w ich rolę wcielą się osoby odpowiedzialne za przebieg całego wydarzenia, a wszystko odbywać się będzie w rytm piosenek przywodzących na myśl wakacje. Kandydaci będą mieli do pokonania kilka stacji rekrutacyjnych. Każda z nich to inne, specjalne zadania, których żeglarski kontekst jest jedynie metaforą, mającą przełożenie na hotelową codzienność.

Na wstępie kandydaci otrzymają specjalny formularz, w którym kolekcjonować będą przypisane do zadania pieczątki, będące cenną wskazówką dla zespołu rekrutacyjnego. Po zebraniu wszystkich pieczątek zdobędą tzw. „patent na gondoliera”, który umożliwi im przejście do kolejnego etapu, jakim będą indywidualne rozmowy z kandydatami.

Poszukiwany/poszukiwana

Poszukując pracowników do nowego hotelu, ibis Styles Warszawa Centrum stawia przede wszystkim na unikatowe osobowości. Jakie cechy stanowią atut w hotelarstwie? Cenione są: otwartość, komunikatywność, proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów i pozytywne nastawienie. Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze ma drugorzędne znaczenie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Poszukiwane aktualnie są osoby na stanowiska recepcyjno-rezerwacyjne, pracownicy służby pięter, a także kucharze, pomoce kuchenne i kelnerzy. Docelowo, hotel ibis Styles Warszawa Centrum i sąsiedni ibis budget będą stanowiły combo, a personel obu obiektów będzie zamienny. Grupa Hotelowa Orbis zapowiada, że w przypadku zgłoszenia większej ilości kandydatów, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą oni mogli znaleźć zatrudnienie w innych, zlokalizowanych w stolicy, obiektach wchodzących w jej struktury.

Słuchaj podcastu NowyMarketing