Wystartowała najnowsza kampania marki Tefal

Agencja VanLeif wygrała przetarg na realizację kampanii dla grilli elektrycznych Tefal.
O autorze
1 min czytania 2017-06-23

„Czarny Pas w Grillowaniu”, bo taki tytuł nosi kampania nowego grilla elektrycznego Tefal OptiGrill+ rozgrywa się zarówno w przestrzeni offline jak i online. Zwycięski koncept, przedstawiony przez agencję VanLeif, nawiązuje do grillowania, jako narodowego sportu Polaków. Motywem przewodnim jest walka mistrzów grillowania o zdobycie czarnego pasa. Ich zmagania można obserwować na landing page kampanii www.grillujztefal.pl, a także na kanałach społecznościowych Tefal oraz zawodników.

W szranki staną: Leszek Stanek, Michał Górecki oraz MalvinaPe.

Kampanię zwieńczy event finałowy 1 lipca w Beach Barze na Bulwarach Wiślanych, podczas którego uczestnicy wybiorą zdobywcę czarnego pasa w grillowaniu. Na imprezie będzie można otrzymać, w ramach pay by #, danie ugrillowane przez jednego z trzech zawodników, a także wygrać OptiGrill+. Event będzie także transmitowany na żywo na stronie i kanałach społecznościowych marki.

VanLeif odpowiada za przygotowanie całej kampanii: strategię, kreację, video, platformę technologiczną oraz produkcję eventu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Całość działań będzie wsparta mediowo, w tym reklamą natywną na ASZdziennik.pl oraz – realizowaną przez agencję Perfomance Media – kampanią performance.

Kampania ruszyła 20 czerwca br.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się