Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wyzwanie dla blogerów

Biuro podróży BeeFree ogłosiło konkurs w serwisie Facebook „Podejmij wyzwanie drużyny BeeFree”, w którym nagrodą główną jest FREE BEEBA, czyli wyjazd na szaloną, dwudniową, sylwestrową zabawę do słonecznej Turcji dla 10-osobowej paczki znajomych.
O autorze
1 min czytania 2012-10-18

Aplikację konkursową można znaleźć przez najbliższe 10 tygodni na fanpage’u BeeFree. Wystarczy zebrać paczkę znajomych (maksymalnie 10 osób) i zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez drużynę BeeFree – składającą się z najpopularniejszych polskich blogerów i vlogerów.

Bohaterowie drużyny BeeFree zajmujący się turystyką, sztuką, modą, kulturą, motoryzacją i nowymi technologiami zabiorą walczące o nagrodę paczki na niezwykłą wyprawę, w której będą stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom, wymagającym podróżniczego sprytu, wyobraźni i wytrwałości. W jej trakcie (8 kolejek) zespoły będą zbierać punkty oraz głosy znajomych. 21 października dobiega końca pierwsza z ośmiu konkursowych kolejek. Bartek Szaro i Patryk Świątek – prowadzący blog paragonzpodrozy.pl – zwycięzcy konkursu Blog Roku 2011, wyznaczyli drużynom zadanie polegające na przedstawieniu relacji z podróży odbytej przed 1990 rokiem na podstawie wspomnień ludzi, którzy przeżywali wtedy ciekawe doświadczenia turystyczne. W następnych rundach zostaną ujawnieni kolejni członkowie drużyny BeeFree, którzy zaskoczą uczestników niebagatelnymi zadaniami. Co ważne szansę na wygraną będą miały również zespoły, które do konkursu przystąpią już w trakcie rywalizacji.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj