Żabka przyjmuje płatności kartami Sodexo

Za zakupy w sklepach Żabka Polska można już płacić kartami Sodexo. To kolejna duża marka handlowa, która honoruje płatności Kartami Podarunkowymi, Premiowymi, Żywieniowymi oraz Lunch Pass. Realizacja kuponów papierowych będzie możliwa już w trzecim kwartale br.
O autorze
1 min czytania 2023-06-02

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska stale poszerza sieć akceptacji i współpracuje z największymi placówkami handlowymi w Polsce. Dzięki współpracy z siecią sklepów pod szyldem Żabka powiększyła się ona o 9400 kolejnych punktów.

– Zależy nam, aby korzystanie z rozwiązań Sodexo było wygodne, proste i intuicyjne. Rosnąca z roku na rok sieć akceptacji to dla użytkowników Sodexo coraz większy komfort zakupów oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty promocyjnej na wyciągnięcie ręki. Dzięki współpracy z takim partnerem jak Żabka, umożliwiamy realizację środków zgromadzonych na kartach i kuponach – dosłownie – na każdym kroku – mówi Michał Dylewski, partnership director w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Korzyści dla partnerów

Sieci handlowe, które decydują się na współpracę z Sodexo, budują swoją przewagę konkurencyjną na rynku – podnoszą atrakcyjność oferty dla konsumentów i zwiększają stałe obroty. Dziś Sodexo to aż 2 miliony aktywnych użytkowników z realnymi możliwościami zakupowymi i ponad 2 miliony transakcji, które są realizowane przez użytkowników kart.

– Żabka towarzyszy klientom w każdym momencie dnia, ułatwiając im życie i uwalniając ich czas. W naszych sklepach oferujemy produkty i usługi dostosowane do potrzeb współczesnych konsumentów, koncentrując się na rozwiązaniach Quick Meal i Food to Go. Zapraszamy użytkowników kart Sodexo do korzystania z naszej bogatej oferty dań gotowych i pożywnych produktów, które idealnie sprawdzą się na lunch czy jako przekąska w ciągu dnia – mówi Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług, Żabka Polska.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Komfort dla użytkowników

Możliwość zrealizowania kart i kuponów Sodexo w sklepach Żabka Polska to ważna informacja zarówno dla osób nagrodzonych w programach wsparcia sprzedaży (konkursach, loteriach, programach lojalnościowy), jak i dla pracowników docenionych dodatkowymi środkami w formie benefitu.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest wyszukiwarka punktów akceptujących Sodexo. To rozwiązanie pozwala szybko sprawdzić, w których sklepach można zrealizować otrzymane środki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się