Zalando zaprasza na „randkę” z Robertem Makłowiczem, podczas której prowadzona będzie zbiórka na rzecz fundacji Kosmos dla Dziewczynek

Zalando łączy siły z Robertem Makłowiczem podczas wyjątkowego wydarzenia online na facebookowym profilu marki. Klientki i klienci marki będą mieli możliwość wzięcia udziału w „randce” i live cookingu z Robertem Makłowiczem. Wydarzenie wspierać będzie fundację Kosmos dla Dziewczynek.
O autorze
2 min czytania 2021-04-20

Okres izolacji w domach może być trudny i wiele osób potrzebuje pozytywnych doświadczeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada Zalando zapraszając do współpracy jedną z najbardziej pozytywnych osobowości medialnych w Polsce, która w ostatnim czasie stała się prawdziwą legendą. Robert Makłowicz to krytyk kulinarny, dziennikarz i youtuber, znany ze swoich programów kulinarno-podróżniczych, a ostatnio również bohater wielu memów, które codziennie poprawiały nam humor w ciągu ubiegłych miesięcy. Jego żywiołowa osobowość, pogoda ducha i ujmujący uśmiech sprawiły, że stał się najbardziej rozchwytywanym nazwiskiem w Polsce, popularnym zarówno wśród młodzieży jak i dla starszego pokolenia. 

Zalando zaprosiło Roberta Makłowicza do współpracy, umożliwiając wspólne gotowanie na żywo i kontakt z tą niesamowitą osobowością. Dlatego też 23 kwietnia na facebookowej stronie marki Zalando odbędzie się live-cooking, podczas którego pod okiem mistrza będzie można stworzyć wyjątkowy posiłek i posłuchać rad bezpośrednio od eksperta. Robert zaprasza do udziału w wydarzeniu szczególnie panie – życzenia na Dzień Kobiet na Facebooku Zalando nagrane przez Roberta i stanowiące pierwszy element kampanii, trafiły już do tysięcy osób bijąc rekordy popularności.

Poza wspaniałym przeżyciem, wydarzenie ma też drugi cel. Wspólnie z Robertem Zalando wesprze finansowo działania fundacji Kosmos dla Dziewczynek, która walczy o lepsze jutro dla najmłodszych. Wzmacnianie pozycji kobiet to wartość, która jest jednym z kluczowych założeń Zalando, a stworzenie przyjaznego środowiska dla tych najmłodszych to misja, która dla Kosmosu jest kluczowa. W wiosennej kampanii Zalando skupia się na wartościach, które powinny zostać z nami na dobre, a wspieranie kobiet jest jedną z nich. 

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek głęboko wierzy, że dziewczynki zmienią świat. Pokazuje im wszechświat możliwości, aby w przyszłości mogły zostać kim tylko chcą. Kosmos działa już cztery lata, aby zmieniać życie dziewczynek na lepsze i rozwiązywać problemy, z którymi borykają się dorastając. W ramach swoich działań fundacja wydaje magazyn „Kosmos dla dziewczynek” – pismo, które wzmacnia dziewczynki, pomaga im rozwijać różne umiejętności i zainteresowania. Pokazuje dziewczyny i kobiety z pasją i z misją, które mogą dawać mnóstwo inspiracji. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Live z Robertem Makłowiczem odbędzie się w piątek, 23. kwietnia o godzinie 19:00 na profilu Zalando na Facebooku. Podczas wydarzenia prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji, więc każdy z gości będzie miał możliwość dodatkowego wsparcia Kosmosu. Lista zakupów niezbędnych do przygotowania posiłku z Robertem i wszystkie szczegóły będą na bieżąco publikowane na profilu marki. Na live’ie Robertowi towarzyszyć będzie dziennikarka i krytyczka kulinarna Basia Starecka, która pomoże mu w przygotowaniach i wesprze w kontakcie z fanami. 

Dołączyć do wydarzenia na Facebooku można po kliknięciu w link

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się